علت پخش‌نکردن عذرخواهی رییس صداوسیما از روحانی مشخص شد / نه‌ تنها حس شرمندگی در مدیران صداو سیما وجود ندارد بلکه ظاهرا طلبکار هم شده‌اند!

پایگاه خبری / تحلیلی نگام_ صدا و سیما پس از آنکه حاضر نشد عذرخواهی عسکری از روحانی را بابت اهانتی که به رییس‌جمهور شد، پخش کند؛ اقدام به برگزاری نظرسنجی‌ کرد.

صدا و سیما پس از آنکه حاضر نشد عذرخواهی عسکری از روحانی را بابت اهانتی که به رییس‌جمهور شد، پخش کند؛ اقدام به برگزاری نظرسنجی‌ کرد که نشان میدهد نگاه گردانندگان صداوسیما به اهانت صورت گرفته نسبت به شخص دوم کشور چیست!

شبکه خبر که هر روز اقدام به برگزاری نظرسنجی می‌کند، در سوالی از مخاطبان خود پرسیده است: «به نظر شما اگر در یک برنامه زنده رادیویی یا تلویزیونی،مهمان خارج از عرف و ادب، در “چارچوب نقد سالم” صحبت کرد، مسئولان برنامه باید چه کار کنند؟»

با نگاه به گزینه‌های این سوال متوجه می‌شویم به رغم انتقادات زیاد علیه اتهامی که علیه رییس جمهور مطرح شد، نه تنها شرمندگی در مدیران صداو سیما وجود ندارد بلکه ظاهرا طلبکار هم شده‌اند!

عسکری رییس صداوسیما بعد از انتقادات شدیدی که علیه این اظهارات شد، از روحانی عذرخواهی کرد اما همین عذر خواهی در بخش‌های خبری رادیو و تلویزیون، بایکوت شده و پخش نشد!