عملکرد قالیباف صدای اصولگرایان تندرو را هم در آورد! / از مهندسی انتخاب کمیسیون ها تا سوء استفاده از نام قاسم سلیمانی

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ عملکرد قالیباف از ابتدای حضور در مجلس با واکنش های متعددی از سوی اصولگرایان روبرو شده است. این واکنش ها شامل دامنه ای از اظهارات متفاوت است که از اذعان به ناتوانی او در اداره مجلس آغاز و به شکایت از او به خاطر سوء استفاده از جایگاه ریاست مجلس برای ایجاد رانت برای اطرافیانش ختم شده است .

عملکرد قالیباف از ابتدای حضور در مجلس با واکنش های متعددی از سوی اصولگرایان روبرو شده است. این واکنش ها شامل دامنه ای از اظهارات متفاوت است که از اذعان به ناتوانی او در اداره مجلس آغاز و به شکایت از او به خاطر سوء استفاده از جایگاه ریاست مجلس برای ایجاد رانت برای اطرافیانش ختم شده است .

ظاهراً مبحث “مهندسی کردن انتخابات کمیسیون ها” به طرح شکایت از قالیباف و موضوع استیضاح او منجر شده که اکنون بیش از ۱۰۰ امضا داشته و در جریان است. نمونه این مهندسی می توان به کمیسیون های عمران و برنامه و بودجه به وضوح دید . یکی از آنها در اختیار یک پزشک(رضایی کوچی) و دیگری که اتفاقاً با توجه به مشکلات اقتصادی کشور نیازمند حضور فرد با تجربه ای بود در اختیار حاجی بابایی با مدرک الهیات قرار گرفته است!

از سوی دیگر برخی از اصول گرایان از سوء استفاده او از عکس و نام شهید قاسم سلیمانی گلایه دارند . آنها معتقدند رئیس مجلس که سودای پاستور را هم در سر می پروراند از جایگاهش سوء استفاده می کند. نمونه این اعتراض را در اظهارات حمید رسایی و سایت صراط نیوز به وضوح می توان دید.

کنایه های مجازی حمید رسایی از رییس مجلس یازدهم کماکان ادامه دارد.

نماینده سابق مجلس از اقدام قالیباف برای استفاده ابزاری از عکس و اسم شهید سردار سلیمانی انتقاد کرد.

سایت اصولگرای «صراط نیوز» در یادداشتی با اشاره به استفاده ابزاری از محبوبیت قاسم سلیمانی نوشته بود: چرا برای رسیدن به قدرت، این قهرمان ملی را دستاویز مطامع خود قرار می دهند؟

کنایه به قالیباف برای استفاده از عکس سردار

One thought on “عملکرد قالیباف صدای اصولگرایان تندرو را هم در آورد! / از مهندسی انتخاب کمیسیون ها تا سوء استفاده از نام قاسم سلیمانی

  • تیر ۵, ۱۳۹۹ در t ۱۱:۳۱ ب٫ظ
    Permalink

    از قدیم گفته اند در کوزه همان تراود که در اوست قالیباف عادت به سواستفاده از موقعیت و شغل دارد جای تعجب نیست چون در ذات اوهمینه کارنامه شهرداری بدور از چشم ملت چی بر سرش میاید نتایج انتخاب به رییسی پارلمان ۴درصدی میباشد

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.