فرزند وحید حقانیان را بیشتر بشناسید / عکس

حسن مقیمی

علی حقانیان ملقب به علی دامونی فرزند حاج وحید حقانیان دست راست آقای خامنه ای است.
علی دامونی را که با نامی مستعار و ظاهری کاملا متفاوت میتوان دید پس از آزادی امیر تتلو از زندان میتوان در تمامی عکس ها و سفرها او را در کنار امیر تتلو  دید.

هدف بسیار واضح است .

خواننده ای اصطلاحا زیر زمینی اما پرطرفدار که نیاز به تخریب داشت.

علی حقانیان با استفاده از این موقعیت که فرزند یکی از سرداران نظام و دست راست آقای خامنه ای میباشد با استفاده از سادگی امیر تتلو خود را وارد جمع آنان کرد تا از طریق ادعای قدرت داشتن برای گرفتن مجوز سعی در تخریب وجهه اجتماعی او کند تا از خواننده ای محبوب تقریبا به خواننده ای منفور تبدیل شود زیرا که جامعه بر نمی تابد هنرمندش از رفتار های دیکتاتور مآبانه خامنه ای حمایت کند.لذا این گرگهای سیاست امیر تتلوی بی سیاست را صرفا جهت تخریب او وارد این بازی کثیف کردند.

شاید تحلیل دیگر را میتوان بر این داشت که آنها هدفشان استفاده از محبوبیت امیر تتلو برای تبلیغ خود و شستشوی مغزی جوانان بود.که نتیجه آن متاسفانه تخریب امیر تتلو دراذهان عمومی شد.

در بسیاری از فیلم های اینستاگرامی که امیر تتلو انتشار می داد فرزند وحید حقانیان را در حالت مستی و رقص می دیدیم که گاها باعث ناراحتی امیر تتلو می شد و بیان می کرد که شما که آقازاده هستید چرا ظاهر و باطن تان یکی نیست .

 

1 دیدگاه برای «فرزند وحید حقانیان را بیشتر بشناسید / عکس»

  • اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۷ در t ۹:۱۴ ب٫ظ
    Permalink

    امیر تتلو کار اصلیش فروش دختران است .

    در ایران و دوبی .

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.