فرمانده بسیج: دشمن در بدترین شرایط ۵۰۰ سال گذشته و ما در بهترین شرایط نظامی و اقتصادی قرار داریم

پایگاه خبری / تحلیلی نگام، غلامرضا سلیمانی، فرمانده بسیج، طی سخنانی در اصفهان گفت که جمهوری اسلامی در اوج اقتدار نظامی و اقتصادی است اما دشمنانش در بدترین شرایط قرار دارند و شرایط برای مستکبران در ۵۰۰ سال گذشته هیچگاه بدتر و برای کشورهای اسلامی بهتر از امروز نبوده است.

سلیمانی با اشاره به اینکه «امروز بودجه کشور بدون اتکا به نفت بسته می‌شود و اقتصاد ما در مسیر رونق قرار گرفته است»، گفت که آمریکا در توطئه فشار حداکثری شکست خورده و سال آینده آثار بهتر شدن وضع اقتصادی در ایران هویدا خواهد شد.

وی همچنین گفت که دشمن در پروژه چهارم با حجم عظیم پیام‌های دروغ در فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای به دنبال سیاه‌نمایی از داخل است، در حالی که امروز خودشان با بدترین مشکلات روبه‌رو هستند.

فرمانده بسیج از آمریکا به عنوان کشوری نام برد که «زیرساخت‌های آن فرسوده شده، صدها نفر در ایالت‌های گوناگون به وسیله سلاح کشته می‌شوند، قتل و غارت و بحران در آن بیداد می‌کند و صدها هزار بی‌خانمان در آن کشور وجود دارد» و گفن که آمریکا با جنگ روانی به دنبال فریب مردم ایران است تا با انفعال ملت، جمهوری اسلامی را متوقف کنند.

وی همچنین گفت که «امنیت ما مبتنی بر دلار نیست، بلکه مبتنی بر خون کسانی است که خون خود را در راه اسلام فدا کردند.»