فروش آیفون ایکس آر اپل بیش از آیفون ایکس اس مکس

نگام ، علم و تکنولوژی _ در سال ۲۰۱۸ شاید اپل یا سامسونگ کاهش فروشی را تجربه کردند اما هوآوی با فروش ۲۰۰ میلیون گوشی هوشمند توانست سالی موفقیت آمیز را سپری کند. پیشتر نیز کوالکام شکایتی از اپل کرده و به دلیل سرقت پتنت این شرکت سعی در ممنوعیت فروش آیفون در چین و برخی بازارهای دیگر از جمله آلمان دارد.
به گزارش نواندیش ،  مهتاب رضایی: در سال ۲۰۱۸ شاید اپل یا سامسونگ کاهش فروشی را تجربه کردند اما هوآوی با فروش ۲۰۰ میلیون گوشی هوشمند توانست سالی موفقیت آمیز را سپری کند. پیشتر نیز کوالکام شکایتی از اپل کرده و به دلیل سرقت پتنت این شرکت سعی در ممنوعیت فروش آیفون در چین و برخی بازارهای دیگر از جمله آلمان دارد.
در حالی که اپل یکی از بزرگترین تولیدکنندگان اسمارتفون در جهان شناخته می شود و این کمپانی با برند آیفون توانسته به موفقیت های بزرگی دست یابد، اما به نظر می رسد سال جاری برای این شرکت کوپرتینویی اتفاقات نامطلوبی رخ داده است.
اتفاقاتی که کاهش فروش آیفون های جدید را به دنبال داشته و این موضوع دور از انتظارات بود. اپل با تصمیم کاهش تولید آیفون می خواهد مانع از ضرردهی های بزرگ خود شود و در این میان بهترین تصمیم همین امر است.
براساس آخرین گزارش ها تلفن هوشمند آیفون XS Max در مقایسه با آیفون XS با توجه به صفحه نمایش بزرگتر و جذابیت ظاهری بیشتر، فروش بالاتری کسب کرد. این در حالی است که  XS Max نتوانسته در مقایسه با آیفون XR پرفروش باشد و بلکه باید آن را گوشی هوشمند گران قیمتی دانست که تمایل به خرید نیز در مقایسه با XR کمتر است.