فروش ۱۲۰ میلیون تومانی فیلمی که دیدنش جرم است

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» توانست در سینماهای سراسر کشور به فروش ۱۲۰ میلیون تومانی برسد.

 «دیدن این فیلم جرم است» با گذشت یک هفته از فروش در سینماها رکورد فیلم‌های سینمایی که در دوران کرونا اکران شده بودند را شکست. 

فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» به کارگردانی رضا زهتابچیان و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه پس از گذشت یک هفته از اکران در سینماهای کشور و علیرغم آن که سینماهای تهران را برای اکران در اختیار نداشت، توانست با جذب ۱۰ هزار تماشاگر به فروش ۱۲۰ میلیون تومانی برسد و از این حیث رکورد فروش فیلم‌هایی که در دوران کرونا روانه پرده سینما شده بودند را بشکند. 

پیش بینی می‌شود با اضافه شدن سینماهای تهران به سینماهای اکران کننده «دیدن این فیلم جرم است» سطح فروش این فیلم بتواند جهش چشمگیری را تجربه کند. شب گذشته نیز این فیلم علاوه بر فروش در پردیس سینمایی چارسو به سانس فوق العاده رسید. 

«دیدن این فیلم جرم است» که پخش آن بر عهده مؤسسه بهمن سبز است، هم اکنون در سینماهای تهران و ۱۹ استان کشور و تمامی شهرهای با وضعیت زرد بازگشایی شده و بلیت آن از طریق سامانه‌های «گیشه۷» و «سینماتیکت» به فروش می‌رسد. 

گفتنی است فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه و کارگردانی رضا زهتابچیان با بازی امیر آقایی، لیندا کیانی، حسین پاکدل و مهدی زمین‌پرداز پس از اکران در جشنواره فجر سی و هفتم با واکنش‌های گسترده و متفاوتی روبرو شد.

✍️ دیدگاه شما 🙏