«فریبا، فاخته و دیگری» آماده نمایش و پخش جهانی شد

پایگاه خبری / تحلیلی نگامفیلم کوتاه «فریبا، فاخته و دیگری» به نویسندگی و کارگردانی فریده شفیعی آماده نمایش و پخش در جشنواره‌های بین‌المللی شد.

به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم کوتاه «فریبا، فاخته و دیگری» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی فریده شفیعی که به تازگی آماده نمایش شده است، همزمان با انتشار پوستر برای حضور در جشنواره‌های جهانی آماده می‌شود.
این فیلم کوتاه که پاییز ۱۳۹۹ با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و همسو با تمهیدات اعلام شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا در تهران تهیه و تولید شد، روایت فریبا است که قصد دارد تا از مسئولیت دادن خبری بد به خواهرش شانه خالی کند اما در نهایت … .

شادی نیکخواه در «فریبا، فاخته و دیگری» ایفای نقش داشته است. همچنین نرگس رضوی، بهزاد خلج و پندار محسنی به عنوان صداپیشه در این فیلم ایفای نقش داشته‌اند.

فهرست عوامل این فیلم کوتاه عبارت است از نویسنده و کارگردان: فـریده شـفیعی، مدیر تصویربرداری: سام سلیمانی، صدابردار: هادی معنوی پور، طراحی‌ صدا و موسیقی: علی علیدوستی، تدوین، اصلاح رنگ و نور، جلوه های بصری: بنیـامین قچـاق، طراح صحنه و لباس: فـریده شـفیعی، طراح گریم: مونا جعفری، مدیر تولید: مینا سنگ سفیدی، تدارکات: ‌مرتضی کاظمی، ترجمه و زیرنویس: بونا الخاص، عکاس: پیام ایرایی، مشاور رسانه: آزاده فضلی، مجری طرح: خانه بین‌الملل بامداد، تهیه کننده: فـریده شـفیعی، پخش بین الملل: میدیا کیاست.