فضای مجازی خفه کردنی نیست / چرا پرونده نفوذ از بایگانی خارج نمی‌شود؟

✍️نصرت الله محمودزاده

بیش از اینکه دانایی شعله‌ور نشد، به جای سرکوب اندیشه ناب، خود را از گرداب جهل مقدس و نیرنگ شرق نجات دهید که شاید فردا دیر باشد؛ فردایی که رأی باطله با فاصله بالا شما را از بهارستان بیرون نماید.

اشتباهات گذشته را تکرار نکنید. این کفتارهای روسیه تا مردم را از نظام نگیرند، وارد مرحله اصلی عملیات نخواهند شد. در آن مرحله هم هر چه به مردم بگویید، عملیات کربلای ۴ یک فریب بود، باور نخواهند کرد.

بهتر است یک بار دیگر به دبستان رفته، درس چوپان دورغگو را به دقت بخوانید، بلکه چوپانی درستکار باشید.

کار بزرگ، گام بزرگ می‌طلبد. آیا آثار موفقیت را پس از چند قرن خاموشی مشاهده نمی‌کنید؟ دشمن چقدر از بیداری ما ضربه خورده که تمام امکانات خود را بسیج کرده تا ما را در حصر بی‌خبری قرار دهد. تریبون نماز جمعه‌های خاص، مطبوعات تندرو و رسانه ملی با ۱۵۰ میلیون دلار بودجه اضطراری وارد میدان شده تا مجلس انقلابی کار را یک سره کند. آیا این پاتک عجولانه بیانگر لرزه بر استراتژی آنها نیست؟

برخیزید و ببینید ننگ حصار جهل مقدس را در مرزهای دانایی.

مدام به وین رفتن و دست خالی برگشتن و دوباره فحش و بد و بی‌راه به غرب، این آمال دیرینه دلواپسان که فرزندانشان را با بودجه آب نرفته به خوزستان، در دانشگاه‌های غرب تربیت می‌کنند.

پوتین قسم یاد کرده که این بار نخواهد گذاشت ۲۸ مرداد ۳۲ تکرار شود تا ایران، این گذرگاه استراتژیک خاورمیانه سهم او شود و هرچه که لازم باشد به ایران تحمیل خواهد کرد، مثل شکست برجام، غرب‌ستیزی، جنگ با خوارج، محدویت اینترنت که دیگر مردم در کار بزرگترها دخالت نکنند.

این‌طور که معلوم است، دولت سایه با شرط و شروط به دولت جدید نزدیک شده و قصد ورود به کارهای بزرگ نفتی و نظامی دارند و شرط آنها اتخاذ سیاست بسته به سبک روسیه است که در خطبه نماز جمعه هفته قبل تهران توضیح داد شد. خبری هم از احداث بزرگراهی به مقصد بهشت در کار نیست.

موی افشان زنان و رسانه غرب بهانه است، زبان سرخ مردان خدا مزاهم است و جوانه‌های بیداری از سرزمین خسته ایران.

سیاست در جهان سوم یعنی بازی کنی، اما ندانی به کدام دروازه گل بزنی، زیرا در هر دو صورت بازنده هستی.
بله، باید پیروزی را پس از شکست دنبال کنیم.

پرچمدار طرح خیانت به فضای مجازی جمعی هستند که با ۱۰% رأی وارد مجلس شدند.

واقعا رهبر واقعی این اقلیت کیست که حتی به اولویت‌های مقام معظم رهبر هم توجهی ندارند؟ این اتاق فکر به کجا وصل است که راحت یکه‌تازی می‌کنند؟ چرا پرونده نفوذ از بایگانی خارج نمی‌شود؟