فعالیت انتخاباتی مدیران قالیبافی شهرداری و دلخوشی حناچی به بخشنامه

پیروز حناچی، شهردار تهران در حالی به تازگی بخشنامه ممنوعیت به کارگیری امکانات شهرداری در انتخابات آینده را صادر کرده که گویا از تحرکات زیرمجموعه خود بی‌خبر و غافل است و لازم است برای آگاهی و باخبر شدن وی یادآور شویم که ماه‌هاست امکانات شهرداری صرف گعده‌ها و فعالیت‌های انتخاباتی و سیاسی جریان حاکم بر شهرداری دوره قبل شده است.

آقای حناچی! آیا خبر دارید که در برخی مناطق و شرکت‌های وابسته به شهرداری تهران فعالیت انتخاباتی از مدت‌ها پیش آغاز شده؟ آیا از جلسات مستمر برخی معاونین مناطق با مرتضی طلایی که سودای تکیه زدن بر صندلی مدیریتی شورای پایتخت را دارد، خبر دارید؟ و آیا می‌دانید که در مواردی، این جلسات انتخاباتی در سالن سراهای محله یا اماکن در اختیار شورایاران برگزار می‌شود؟

راستی آقای حناچی! از ارتباط چند شهردار منطقه با تیم سازماندهی شده توسط محسن پیرهادی عضو قبلی شورا و نماینده فعلی مجلس، باخبرید؟ از فعالیت انتخاباتی مشاور خودتان آقای جاوید و رایزنی و جلساتش برای “تعارف پست” در مدیریت بعدی، چطور؟ خبر دارید؟

آقای حناچی از تحرکات آقای پشمچی‌زاده معاون شهرسازی در دوره قبل مدیریت شهری و مشاور فعلی رئیس مجلس اطلاع دارید؟ و می‌دانید که برخی منصوبان و منسوبان شما در تعامل نزدیک انتخاباتی با مدیران اسبق خود در شهرداری هستند؟

آقای شهردار، شما بهتر می‌دانید که با صدور یک بخشنامه دوخطی، مدیران متخلف زیرمجموعه شما از رویه‌ای که آغاز کردند، دست برنمی‌دارند و شاید لازم باشد برای حفظ بیت‌المال اراده و جسارت بیشتری صرف کنید.

از سویی دیگر سکوت اعضای شورای شهر در قبال تحرکات افراد و مدیران باقی‌مانده از دوره قبل نیز جای تعجب است. چرا آنها تذکر جدی به شهردار نمی‌دهند تا فکری به حال مدیرانی کند که صرفا با انگیزه سیاسی و انتخاباتی پست‌های خود را حفظ کرده‌اند؟ آیا مایه شرمندگی نیست که برخی افراد دارند در دوره مدیریت منتسب به اصلاح‌طلبان، از وقت و پول و امکانات شهرداری علیه سوءاستفاده و علیه اصلاح‌طلبان فعالیت می‌کنند؟

کافی است اعضای شورا و دلسوزان شهر، انتصابات و تغییرات مدیریتی یک سال اخیر را مرور کنند تا مشخص شود که چه کسانی و در چه شبکه ارتباطی در حال احیای روابط کهنه خود با مدیران دوره قالیباف هستند و می‌خواهند با خوش‌خدمتی انتخاباتی به نفع جریان رقیب، آینده مدیریتی خود را در شهرداری تضمین کنند./ کانال شهرما