فواد ایزدی: صدا و سیما، ما را یاد تلویزیون‌های بلوک شرق دهه هفتاد می‌اندازد

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ فواد ایزدی در میزگرد “ایران و آرایش جنگی” که توسط انجمن اندیشه و قلم برگزار شد گفت: من در مناظره با آمریکاییها، وقتی آن‌ها از تسخیر سفارت شروع می‌کنند، معمولا از کودتای ٢٨ مرداد استفاده می‌کنم.

وی افزود: مصدق نه حزب اللهی بود نه موشک داشت، اما امریکایی‌ها علیه او تحریم و توطئه کردند و اخر هم با کودتا او را سرنگون کردند.

کارشناس اصولگرای تلویزیون ادامه داد: این نقد را به سیاست خارجی مان وارد می‌دانم که نتوانسته است افکار عمومی جهانی را برای عدم مذاکره با امریکا در این شرایط، خوب توجیه کند که آمریکایی‌ها آماده مذاکره نیستند و پرچم مذاکره را از دست جنگ طلب‌های آمریکا بگیرند.

1 دیدگاه برای «فواد ایزدی: صدا و سیما، ما را یاد تلویزیون‌های بلوک شرق دهه هفتاد می‌اندازد»

  • تیر ۱۱, ۱۳۹۸ در t ۲:۵۹ ق٫ظ
    Permalink

    In Iran Russian Marxists do their best to neutralize people movement for change to save regime for Russian interests
    حمایت بیش از۵۰۰ نفر از کنشگران سیاسی و حقوق بشری خارج از کشور از” بیانیه تکمیلیِ” ۱۴ نفراز کنشگران سیاسی و مدنی در داخل کشور
    به اسامی نگاه کنید اکثریت قریب به اتفاق انها همانهایی هستند که در ۳۸ سال گذشته ( از ۴۰ سال) با انواع بازیها و فرافکنی ها و ادرس غلط دادن به منظور منحرف کردن توجه ایرانیان از ریشه مشکل فعلی (که روسی بودن رژیم و امریکا ستیزی شبه مارکسیستی بعثی اسلامی است و سینه به تنور داغ چسباندن برای اعراب تروریست و فاشیست های بعثی خون خوار ساخت شوروی در دوران جنگ سرد ) می باشد . حمایت های آشکار و معنی دار روسیه و مارکسیست های روسی بولیواری و راکت من های ادم خوار خاور دور از رفتارهای ضد هنجارهای بین المللی و قانون شکنانه و تروریستی و تهدید امیز برای گرفتن لقمه ای نان از غرب که از کیم کره ای اموخته اند ، و دست رد به سینه کشورهای مورد احترام بین المللی ( ژاپن ، کانادا ، فرانسه ) زدن ، جملگی بیانگر ماهیت روسی این رژیم است . این در حالی است که خود ان خیره سر ها فهمیده اند که این بازیها سودی ندارد و دنبال دریوزگی به کاخ سفید هجوم اورده و نامه عاشقانه میفرستند . این گروه دست ساز حزب توده و نیروهای امنیتی روسی مستقر در ساواما هم مثل بقیه سازمانک های امنیتی روسی گوادلوپی به زودی بادش می خوابد . باز این مردم ایران هستند که می ایند به میدان و هر بار رساتر مرگ بر روسیه و سوریه را رها کن و نه غزه ، نه لبنان سر خواهند داد . این گروهک روسی هم قادر نخواهد بود مردم را مثل قبل فریب داده و پای صندوق رای بکشد .

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.