«فیلم‌گردی» یا چپاول؟ / اجرای سناریوی کثیفی با پرونده سازی برای حذف آپارات با همراهی محمود رضوی ، مهدی اخوان و برخی افراد فاسد درون سازمان تبلیغات برای پرکردن جیب های خودشانچندی پیش یک باند فاسد انحصارگر با سیاه نمایی و پرونده سازی ، پروژه کثیفی را به اجرا در آورد تا با حذف آپارات ، عملا خود گرددانده پروژه مشابهی به نام فیلمگردی شوند و آپارات که رقیبی توانمند است را با بی اخلاقی از صحنه به در کنند.

این تیم فاسد انحصارگر، با بزرگنمایی چند ویدئو در آپارات و صدور حکم ده‌ ساله بدوی برای مدیر آپارات، تلقی خاصی برای برخی مدیران کم عقل نظام بوجود آوردند که آپارات فاسد است و عامل نفوذ و راه حل هم چیزی نیست جز ایجاد و تقویت «فیلم‌گردی»

معاملات سیاسی آغاز شد ، مدیر پروژه محمود رضوی و تیم رسانه‌ای قالیباف که هم دنبال پولند و هم دنبال روزنه‌ای برای تبلیغات انتخاباتی ۱۴۰۰

پول هم از طریق مهدی اخوان بهابادی مدیرعامل فاسد همراه اول و داماد سرخانه غفوری فرد و از طریق شرکتهای تو در توی همراه اول تامین شده است.

اقدامات او برای سردار نقدی فاکتور شده و نقدی هم به تصور اقدام انقلابی مهدی اخوان و بدون اطلاع از فساد عظیم در حال رخداد، از او حمایت می‌کند.

تیم فاسد مستقر در سازمان تبلیغات هم «فکر می‌کنند» راهبر هستند در حالی که پشت پرده، اتفاقات دیگری در حال بروز است.

بیچاره بیت‌المال، بیچاره اسلام و بیچاره مردم…

بزودی اطلاعات و اسناد مهمی در این باره منتشر خواهد شد.