قالیباف: معیار تشخیص عدالت خواهان جهان، مبارزه با اسرائیل است

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به توافق تل آویو و ابوظبی بر سر عادی سازی روابط گفت: سازش ذلیلانه امارات متحده عربی با اسرائیل خیانتی آشکار به ارزش‌های انسانی است.

محمد باقر قالیباف در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق خود گفت: سازش ذلیلانه خاندان حاکم در کشور امارات متحده عربی بااسرائیل خیانتی آشکار به ارزش‌های انسانی، آموزه‌های اسلام، امت اسلام و آرمان فلسطین است. پرده تزویر و ریا و نفاق نسبت به آرمان قدس شریف برفتاده و دشمنان انسانیت و خائنان به امت اسلام چهره واقعی خود را آشکار کردند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که « امروز دفاع از فلسطین و مبارزه با اسرائیل معیار روشن تشخیص حق طلبانه و عدالت خواهان جهان است» تاکید کرد: کسانی که با رژیم صهیونیستی طرح دوستی بریزند در نظر تمام امت اسلام خائن و جنایت کار و همدست در تمام اقدامات شوم گذشته، حال و آینده خواهند بود.

قالیباف در ادامه نطق خود گفت: به خائنان فعلی و کسانی که قصد ملحق شدن احتمالی به این پروژه شوم و ضد انسانی را داشته باشند هشدار می دهیم که مبارزه با اسرائیل هرگز متوقف نخواهد شد و روز به روز با قدرت بیشتر و با آگاهی بیشتر امت اسلامی و مردم شریف فلسطین مقاومت را ادامه خواهند داد.

رئیس مجلس یازدهم تصریح کرد: صف بندی آشکار حق و باطل، منافقین و مسلمین، دشمنان اسرائیل و دوستان آن بی گمان باعث قدرتمندتر شدن محور مقاومت در راه آزادی قدس شریف خواهد شد.