قتل امام جمعه نسیم شهر توسط چند جوان ناشناس در نزدیکی دفتر خود

پایگاه خبری / تحلیلی نگامساعت ۹ شب یکشنبه ۱۹ خرداد در حالیکه احمد محسن زاده امام جمعه نسیم شهر از محل دفتر کار خود واقع در میدان رجایی، خیابان آزادگان، نبش کوچه امامت خارج می شد توسط دو فرد ناشناس با سلاح کمری مجهز به صدا خفه کن مورد تهاجم قرار گرفت و در دم جان سپرد.

به گفته شاهدان عینی، دو فرد ناشناس سوار بر یک دستگاه موتور سیکلت که چهره خود را پوشانده  بودند، پس از این که امام جمعه نسیم شهر از دفتر خود خارج گردید به سمت وی حرکت کرده و با شلیک ۵ گلوله به وی به سرعت از صحنه گریختند.

سرعت عمل مهاجمین و استفاده از کلت مجهز به صدا خفه کن باعث شده بود که شهروندان حاضر در صحنه، تا دقایقی متوجه نقش بر زمین شدن امام جمعه نشوند.

وزارت اطلاعات به مطبوعات دستور داده است که این خبر را به هیچ وجه علنی نکنند.

با گذشت چند روز از این تهاجم مسلحانه، تاکنون هیچ خبری حول این قتل در رسانه ها منتشر نشده است. گفته می شود که دستورالعمل وزارت اطلاعات مبنی بر رسانه ای نکردن این خبر به دلیل ایجاد تاثیرات سوء بر روی جامعه و روحانیت بوده است.

این دومین مورد از هدف قرار گرفتن امام جمعه ها در یک ماه اخیر است. صبح روز ۸ خرداد حجت‌الاسلام محمد خرسند امام جمعه کازرون نیز در مقابل منزل خود با ضربات چاقو مورد حمله قرار گرفت و در بیمارستان کازرون جان به جان آفرین تسلیم کرد.

نسیم شهر مرکز شهرستان بهارستان از شهرستانهای استان تهران در ۳۵ کیلومتری جنوب ‌غرب تهران قرار گرفته‌است.