قرارداد جدید شبکه اینترنتی نتفلیکس با جنیفر لوپز؛ لوپز مأمور پلیس فدرال می‌شود

پایگاه خبری / تحلیلی نگامشبکه پخش اینترنتی «نتفلیکس» از امضای قراداد جدیدی با جنیفر لوپز، هنرمند سرشناس آمریکایی، خبر داد.

به گزارش «هالیوود رپورتر»، با امضای این قرارداد، جنیفر لوپز از طریق شرکت هنری خود «نویوریکن»برای نتفلیکس فیلم، سریال، و برنامه‌های سرگرم‌کننده تولید خواهد کرد.

جنیفر لوپز و شریک او الین گلداسمیت توماس چندی پیش این شرکت هنری را با هدف حمایت از بازیگران، نویسندگان، و فیلمسازان زن راه‌اندازی کردند. امضای قرارداد با شبکه پخش اینترنتی نتفلیکس، مهمترین دستاورد این شرکت هنری نوپا محسوب می‌شود.

به نوشته هالیوود رپورتر، بنی مدینا به عنوان تهیه‌ کننده در تولید این پروژه‌ها مشارکت خواهد داشت. جنیفر لوپز به نمایندگی از این گروه هنری، با انتشار بیانیه‌ای از همکاری با شبکه اینترنتی نتفلیکس و ارتباط مستقیم با میلیون‌ها بیننده در سراسر جهان ابراز خوشحالی کرد.

جنیفر لوپز این قرارداد در شرایطی امضا می‌شود که جنیفر لوپز در حال حاضر سرگرم تولید حداقل دو فیلم جدید برای نتفلیکس است.

فیلم حادثه‌ای «مادر» به کارگردانی نیکی کارو یکی از این آثار جدید است که مراحل فیلمبرداری آن‌ بزودی آغاز می‌شود. جنیفر لوپز در این‌ فیلم نقش یک زن آدمکش بازنشسته را بازی می‌کند که برای نجات دخترش از مخفیگاه خود خارج می‌شود و درگیر ماجراهای غیرمنتظره‌ای می‌شود.

«سایفر» فیلم دیگری با بازی این هنرمند محبوب است که با اقتباس از یک کتاب پرفروش ساخته می‌شود.

جنیفر لوپز در این فیلم نقش یک مأمور پلیس فدرال را بازی می‌کند که در جستجوی یک قاتل زنجیره‌ای بی رحم است.