قصه مرد کوتاه قامتی که برای پسران رشیدش بزرگی کرد

پایگاه خبری / تحلیلی نگام ، دوستداران فیلم و سینما اسدالله یکتا بازیگر کوتاه قامت سینمای ایران را می‌شناسند. یکتا بازیگری را پیش از انقلاب و با بازی در فیلم “کلید بهشت” آغاز کرد و تابحال در بیش از ۷۰ فیلم و سریال بازی داشته است.


به گزارش اعتمادآنلاین ، اگر بخواهیم برای جمله معروف “سینما بی‌رحم است” مثالی بزنیم، اسدالله یکتا نمونه خوبی خواهد بود. او پس از سال‌ها فعالیت هنری در دوره‌ای به دلیل تنگدستی و بیکاری به دستفروشی روی آورد اما به گفته خودش هرگز اجازه نداد همسر و پسرانش طعم تلخ فقر را بچشند. در نوزدهمین قسمت از فصل دوم برنامه «مکث» که جمعه‌شنبه شب ساعت ۲۲:۳۰ بعد از اخبار از شبکه دو سیما پخش خواهد شد، سپند امیرسلیمانی میزبان این بازیگر پیشکسوت سینما و پسرانش اکبر و محمد یکتا خواهد بود و در گپ‌وگفتی صمیمانه از تلخ و شیرین زندگی و تجارب و ماجراهای شنیدنی که داشته‌اند خواهند گفت.

سری جدید برنامه «مکث» همچون برنامه مناسبتی که در ماه مبارک رمضان پخش شد با نگاه ویژه به کرونا سراغ قصه‌های اجتماعی می‌رود،قصه‌های آدم‌ها و موقعیت‌هایی که قبل و بعد از کرونا حال و روزشان عوض شده است. این برنامه اجتماعی به صورت گپ و گفت میان هنرمندانی نظیر امیرمحمد زند، گلاره عباسی، رضافیاضی، سپند امیرسلیمانی، امین زندگانی، سعید شیخ‌زاده، پرویز پورفلاحی، رضا رفیع، فریبا متخصص، فرناز رهنما، الهام پاوه‌نژاد، داریوش کاردان، رسول نجفیان، گیتی خامنه، مریم سعادت ، رضا رفیع و… صاحبان داستان‌های اجتماعی مربوط به کرونا ضبط و پخش می‌شود.