کیهان خواستار برخورد با ۵۰۰ هنرمند بدلیل حمایت از رییس جمعیت امام علی شد

پایگاه خبری / تحلیلی نگام ، روزنامه کیهان در واکنش به نامه‌ حدود ۵۰۰ هنرمند در حمایت از رییس جمعیت امام علی که در بازداشت به سر می‌برد خواستار برخورد با تمامی امضا کنندگان این نامه شد:

کیهان نوشت:

«تارنمای شبکه انگلیسی بی‌بی‌سی فارسی، گزارشی از اعلام حمایت جمعی از سینماگران ایرانی از سرکرده جمعیت موسوم به امام علی که در پوشش فعالیت خیریه به نفوذ و تبلیغ علیه انقلاب اسلامی مشغول است، منتشر کرد.

بیانیه‌ای که به ادعای بی‌بی‌سی از سوی ۵۰۰ نفر از اهالی سینما و رشته‌های هنری دیگر و همچنین برخی از حقوقدانان امضا شده است.

این درحالی است که تعدادی از افرادی که نامشان به‌عنوان امضا‌کننده این بیانیه آمده، آن را تکذیب کرده و حتی از چنین بیانیه‌ای اظهار بی‌خبری کرده‌اند و برخی دیگر نیز امضای خود را تأیید نکرده‌اند!

شناسایی متولیان این بیانیه و جعل امضای هنرمندان – که به خودی خود یک جرم محسوب می‌شود- و ارسال آن به یک رسانه ضدایرانی و وابسته به دولت انگلیس، می‌تواند در دستور کار دستگاه‌های قضایی و امنیتی قرار بگیرد.»

پیش تر روزنامه وطن امروز نیز چنین درخواستی داشت و حالا کیهان نیز خواستار برخورد امنیتی و قضایی با تمامی امضا کنندگان شده است.

One thought on “کیهان خواستار برخورد با ۵۰۰ هنرمند بدلیل حمایت از رییس جمعیت امام علی شد

  • مرداد ۸, ۱۳۹۹ در t ۱۱:۲۰ ب٫ظ
    Permalink

    شریعتمداری پست ترین شخصی هست که در قالب روزنامه نگار مطلب مینوسید و توسط نظام اطلاعاتی کارهای توصیه شده اش اجرا میشه از این نگاه پست ترین نوع بشری بوده که از خلقت ادم بخود دیده

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.