لشکر فیک‌ها در راه است ، ۱۰ قرارگاه بسیج برای تربیت ۸ میلیون کاربر فضای مجازی

پایگاه خبری / تحلیلی نگام – شنیده ها

غلامرضا سلیمانی، رییس سازمان بسیج از طرح‌های جدید بسیج در فضای مجازی خبر داده و گفته است: «حدود ده قرارگاه برای تربیت هشت میلیون جوان انقلابی مومن و پای کار اختصاص داده شده». او افزود که بسیج با این کار به دنبال آن است که “سی و پنج میلیون نفر از مردم به میدان نقش آفرینی بیایند».

سلیمانی هم چنین گفته است : «دوران بزن در رویی در فضای مجازی به پایان رسیده است» و با اشاره به آنچه «برنامه‌ریزی‌های متنوع در مسیر سازماندهی فضای مجازی» خوانده از «اختصاص دو قرارگاه تعلیم و تربیت و روشنگری و هدایت سیاسی» خبر داده است.

در حال حاضر هزاران حساب ناشناس در شبکه‌های اجتماعی هوادار سیاست‌های جمهوری اسلامی و سپاه به شمار می‌آیند.

توییتر اما به تازگی هزاران حساب کاربری فیک نزدیک به جمهوری اسلامی را از این شبکه حذف کرده است.

گفته می شود حتی در کلاب هاوس نیز افراد مرتبط با سپاه و ارتش سایبری برای بالا نشان دادن آمار فالورهای خود و هم چنین شلوغ نشان دادن اتاق های گفتگوی خود از اکانت های فیک استفاده می کنند تا خود را دارای همراهان و مخاطبان بیشتری نشان دهند.

هم چنین لشکر فیک سپاه و ارتش سایبری همواره به یاری برخی از نفوذی های خود در میان اپوزوسیون رفته و در شبکه های مختلف مجازی ، هزاران لایک و حمایت های خود را با لشکر فیک ، تقدیم آنان می کند تا مخاطبان تصور کنند که این افراد دارای حامیان و دنبال کنندگان فراوانی هستند.