مادر سرباز ایرانی‌تبار کشته شده خطاب به بایدن: شما رئیس جمهوری ایالات متحده نیستید! تقلب پیروزی نیست!

پایگاه خبری / تحلیلی نگاممادر کریم نیکویی سرباز آمریکایی ایرانی‌تباری که در حمله تروریستی هفته گذشته به فرودگاه کابل، به همراه دوازده نظامی دیگر کشته شد، در پیامی در صفحه اینستاگرام خود به شدت از جو بایدن رئیس جمهوری ایالات متحده انتقاد کرد.

شانا چپل در این پیام با اشاره به مکالمه‌ای که با رئیس جمهوری آمریکا داشته و بایدن به او گفته که می‌داند چه حسی دارد نوشت، «نه شما نمی‌دانید من چه احساسی دارم و این حق را هم ندارید به من بگویید که می‌دانید من چه حسی دارم.»

وی بایدن را مسئول کشته شدن فرزندش دانست و نوشت: «شما رئیس جمهوری ایالات متحده نیستید! تقلب پیروزی نیست! شما به هیچ عنوان رهبر نیستید. شما یک انسان ضعیف و یک خائن هستید! شما به پسر من و همه آن قهرمانان پشت کردید.»

خانم چپل در ادامه این پست که روز دوشنبه منتشر کرده بود نوشت: «اگر رئیس جمهوری من (دونالد) ترامپ در جایگاهی که استحقاقش را دارد بود، الان پسر من و همه آن قهرمان دیگر زنده بودند! شما به زودی من را دوباره خواهید دید!»

به دنبال انتشار این پیام، حساب‌های کاربری مادر کریم نیکویی در فیسبوک و اینستاگرام مسدود شد و این دو شبکه اجتماعی روز سه‌شنبه اعلام کردند که حساب‌های ‌او به اشتباه مسدود شده و دسترسی او به این حساب‌ها برقرار شده است.