ما دقیقا بر سر چه آرمانی باید ایستادگی کنیم؟

۴۰۰۰ آقازاده در انگلیس زندگی میکنند و ایران بزرگترین وارد کننده پورشه (ماشین آقازاده‌ها) در خاورمیانه ا‌ست !

طی ۳ ماه ۳۰ میلیارد دلار از کشور خارج شده که قطعا «مردم عادی» این پول را خارج نکرده اند .


هزاران میلیارد اختلاس شده ، اما با غارتگران مثل تاج سر رفتار میشود !

حالا صحبت از مقاومت در برابر جنگ سرد میشود !


از خطر سلطه استکبار جهانی گفته میشود ، آیا با این ساختار فاسد چنین مقاومتی ممکن است ؟

مردم وقتی محمدساشا ها و عیسی هاشمی ها (فرزند ابتکار) و ویلای لواسان سردار فیروآبادی‌ها و پرادو سواری امام جمعه‌ها را میبینند ، از خودشان میپرسند چرا من باید برای آرمانی که نیست ، جان بدهم ؟


مردم وقتی میبینند برادران تمامی اعضای ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی ، پرونده « فساد اقتصادی » دارند ، از خود میپرسند ما دقیقا بر سر چه آرمانی باید ایستادگی کنیم؟

مردم وقتی می‌بینند طی این سالها هزاران دستگاه مازراتی و پورشه و بنز با ارز دولتی وارد شده ، اما برای خرید لودر و گریدر و هلی‌کوپتر امداد و نجات بودجه نیست ، از خود می‌پرسد ما دقیقا بر سر چه آرمانی باید ایستادگی کنیم؟

مردم وقتی میبینند با آمدن زلزله ، تمام دم و دستگاه حاکمیت ، تنها کاری که از دستش برمی‌آید توصیه به خواندن آیات الکرسی است ! در حالی که هر کس فقط یکبار از خیابان اندرزگو ، یا فرعی‌های بالای نیاوران رد شود و کاخ‌ها و قصرهای آنجا که نظیرش حتی در بورلی هیلز امریکا هم دیده نمیشود را با امکانات توسعه ای چابهار و ایلام و کردستان و خوزستان و مقایسه کند ، اعتمادش به نظام به همین جایی میرسد که میبینید !

مردم وقتی میبینند در همه جا مشتی ته ‌ریش‌دارِ یقه ‌آخوندیِ زیر ۳۰ سال در مقام «مدیرعامل» و «رئیس هیات مدیره» و «رئیس» و «معاون» و . . . مدام در حال انجام معاملات میلیاردی برای شرکتهای صوری‌شان هستند ، حال آنکه عرضه مرتب کردن تخت‌ خوابشان را هم ندارند ، به همینجا میرسند که میبینید.

مردم وقتی فرزندان لایق‌شان را میبینند که کنار میدان‌ها پلاکارد استخدام نیرو برای اسنپ به دست گرفته‌اند ، ناگهان یاد «احمد عراقچی» با سابقه ۲ سال نصب ویندوز می‌افتند که از روزی که معاونت بانک مرکزی شده ، دلار ۶ تومان گران شده است . اینطوریست که مردم به اینجا میرسند که میبینید رسیده اند .

مردم ایران عاشق آمریکا نبودند ، جمهوری اسلامی آنها را عاشق آمریکا کرد !

مردم عاشق رضا پهلوی نبودند ، جمهوری اسلامی آنها را عاشق خاطره پهلوی‌ها کرد .


مردم ایران دچار انحطاط اخلاقی هستند ، اما مقصرش خودشان نیستند ، نظام است !

مردم انقلاب کردند ، یعنی از همه چیزشان گذشتند ، نه فقط النگوهای طلا ، آنها بر سر امر محال قمار کردند ، عرش را به لرزه انداختند ، حالا اما قیافه شنگول مشتی دزد و بچه مزلف آویزان از نام انقلاب را می‌بینند که در اروپا و امریکا جت ‌اسکی میکنند !

مردم علی انصاری‌ها و بابک زنجانی ها را می‌بینند که مال‌ها و بانک‌ها و ویلاهای‌شان کفاف ده‌ها سال مقاومت در برابر هر اهریمنی را میداد ، اما کدام مقاومت ؟ ، برای کدام آرمان برای چی؟


شما را به خدا یک دلیل بیاور که من به پیک موتوری سوپری سر کوچه بگویم .