مجادله لفظی حسن روحانی با علی عسگری در جلسه هیات دولت درباره گاندو

شنیده ها

چهارشنبه صبح در جلسه هیات دولت، حسن روحانی شروع به اعتراض به رئیس صدا و سیما درباره سریال گاندو۲ می‌کند که علی عسگری هم جواب تندی به او می‌دهد.

طبق شنیده ها علی عسگری وقتی با اعتراض تند حسن روحانی مواجه می شود به رئیس جمهور می گوید: در آمریکا و انگلیس هم سریال های امنیتی تولید می شود و من این حجم از ناراحتی را نمی فهمم.

بحث دو طرف بالا می گیرد و با وساطت برخی اعضای دولت پایان می یابد.

این چندمین مجادله لفظی علی عسگری با روحانی در دو ماه گذشته است.

پیش از نوروز هم روحانی به علی عسگری اعتراض می کند چرا این همه سیاه نمایی می کنید و باعث نگرانی مردم می شوید، بروید انبارهای پر از کالا را نشان دهید که علی عسگری هم جواب می دهد: “ما باید درد مردم را هم نشان دهیم تا مردم بدانند فقط یک طرفه از دولت تعریف نمی کنیم و ضعف ها را نمی پوشانیم.”

در همین جلسه روحانی با اشاره به تحلیل های معاونت سیاسی صداوسیما درباره بایدن و یکی دانستن آن با ترامپ میگوید: معلوم نیست چه آدم های بی عقلی در صدا و سیما نشسته اند که میگویند بایدن مثل ترامپ است تا همین الان تیم بایدن از طریق چند کشور به ما پیغام داده است و مشخص است وضع با قبل فرق کرده است.

علی عسگری در پاسخ به این حرف می گوید: آقای دکتر روحانی اولا خود شما هم گفتید بایدن فرقی با ترامپ ندارد بعدش هم هر وقت پیغام هایی که شفاهی به شما دادند عملیاتی شد و راستی آزمایی هم شد آن وقت ما هم در صدا و سیما می گوییم بایدن با ترامپ فرق دارد.

شنیده شده در دو هفته اخیر هم اعضای مختلف دولت برای توقف پخش گاندو۲ تلاش کردند که نهایتا در دو شب گذشته ادامه پخش سریال متوقف شد.