محمدحسین نقوی حسینی: تولیدکنندگان تحت فشار بخش‌های مختلف دولتی هستند

پایگاه خبری / تحلیلی نگام، نماینده مردم ورامین در مجلس با اشاره به نام‌گذاری سال جاری به نام رونق تولید، گفت: قرار بود با این نام‌گذاری از تولید حمایت لازم صورت گیرد اما متأسفانه بخش‌های مختلف دولت تولیدکنندگان را تحت فشار گذاشته‌اند.

به گزارش اعتمادآنلاین، سیدمحمدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی  در تذکر شفاهی در جلسه علنی عصر امروز (یکشنبه ۲۱مهر) گفت: امسال سال حمایت از تولید و رونق تولید است اما متأسفانه حمایت لازم از تولیدکننده صورت نگرفته و آنها تحت فشار بخش‌های مختلف دولت هستند.

وی افزود: هنوز ماشین تأمین اجتماعی از یک واحد تولیدی بیرون نیامده ماشین آب منطقه‌ای، ماشین اداره برق، ماشین مأموران ارزش افزوده، ماشین مأموران مالیات، ماشین اداره گاز، ماشین محیط زیست و ماشین اداره جهاد کشاورزی به آن واحد می‌روند.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یک دامدار در ورامین که چند رأس گاو دارد چه میزان آب در طول یک ماه مصرف می‌کند؟ 

نقوی حسینی گفت: اداره آب منطقه‌ای برای این دامدار سه میلیارد تومان جریمه مربوط به این چاه را در نظر گرفته است در حالیکه چاه این گاوداری مربوط به سال ۹۵ است.

وی افزود: طبق قانون قرار شد که با چاه‌های آب قبل از سال ۹۵ کاری نداشته باشند اما چرا برای او چنین جریمه سنگینی را در نظر گرفته‌اند.