مدلینگ میا قربانی، نوه گوگوش برای برند مارک جیکوبز

پایگاه خبری / تحلیلی نگاممیا قربانی یکی دیگر از مدل‌های موفق ایرانی است، که کار مدلینگ خود را با حمایت آژانس مدلینگ “IMGMODELS” در آمریکا آغاز کرد و تا به امروز نیز در این آژانس مشغول به فعالیت در حرفه مدلینگ است.

میا قربانی ۱۸ ساله با قد ۱۷۸ سانتی‌متر و چهره‌ای جذاب، جز یکی از مدل‌های بین‌المللی محسوب می‌شود که بدون شک آینده‌ای روشن در انتظار او خواهد بود.

او نوه خواننده مشهور و صاحب امتیاز شبکه ماهواره‌ای من‌وتو «فائقه آتشین» با نام هنری گوگوش است. مایا فرزند کامبیز قربانی تنها پسر گوگوش است که چند سالی اسـت وارد صنعت مدلینگ شده و با انجام ورزش های‌ خاص و سنگین اندام خود را برای این حرفه آماده کرده اسـت. او یکی از مدل های‌ لاغر اندام در صنعت مد محسوب می شود.

مایا قربانی تا امروز در حرفه خود موفق بوده اسـت و انتظار می رود که در سال های‌ آتی نام پر رنگ تر شده و رتبه بهتری در رده بندی های‌ جهانی پیدا کند. چهره و اندام او برای حرفه مدلینگ بسیار مناسب است و خلاف تمام مدل هایی که در خارج کشور زندگی می کنند، مایا تنها کسی اسـت که نام او در لیست های‌ معتبر دیده می‌شود.

مایا قربانی از جمله چهره هایی اسـت که حضور فعالی در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارد. او در حال حاضر نزدیک بـه ۲۰ هزار دنبال کننده در پیج اصلی خود دارد که با حواشی ایجاد شده این آمار روز بـه روز در حال افزایش می باشد.

پدر او کامبیز حاصل ازدواج اول گوگوش با محمود قربانی است. او در این اینستاگرام و بـه واسطه اسم و رسم مادر بزرگش بسیار مشهور شده اسـت و عده‌ای از شرکت های تبلیغاتی با او همکاری می کنند.