مدیرعامل آرامستان‌های اصفهان بازداشت شد: اتهام دریافت مبالغ غیرمتعارف و خرید خبر برای اعضای خانواده‌اش

پایگاه خبری / تحلیلی نگام_دو روز پس از آنکه مدیرعامل آرامستان‌های شهرداری اصفهان از وضعیت بحرانی کرونا و افزایش بی‌سابقه جان‌باختگان کرونا خبر داد، محمد محسنی اژیه، معاون دادستان اصفهان، گفت که احمدرضا مرادی مدیرعامل سازمان آرامستان‌های اصفهان به دلیل گزارش‌های دریافتی بازداشت شده است.

محمد محسنی اژیه[اژه‌ای]، معاون پیشگیری از جرم دادستان اصفهان بامداد یک‌شنبه هفدهم مرداد ماه گفت که مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان پس از آن بازداشت شد که گزارش‌هایی مبنی بر «دریافت مبالغ غیرمتعارف در آرامستان‌های اصفهان برای ارائه خدمات به خانواده‌های متوفیان» دریافت شده است.

معاون دادستان اصفهان همچنین تاکید کرد که احمدرضا مرادی مدیرعامل سازمان آرامستان‌های اصفهان متهم است که «برای خود و اعضای خانواده‌اش اقدام به خرید قبر با تخفیف و بدون پرداخت عوارض و مبالغ مشارکتی» کرده است.

خبر بازداشت مرادی که خود سابقه فعالیت در سمت‌هایی چون مدیر حراست بخش‌های مختلف شهرداری اصفهان را در کارنامه دارد، دو روز پس از آن اعلام شد که او از بحران در آرامستان‌های اصفهان و آماده‌باش همه کارکنان آرامستان‌ها به دلیل افزایش بی‌سابقه جان‌باختگان روزنامه کرونا خبر داد.

مرادی همان روز گفت آنچه در روزهای اخیر شاهد آن هستیم «افزایش بی‌سابقه تعداد متوفیان ناشی از کرونا» است که غم و مصیبت جانکاهی را برای خانواده‌های اصفهانی به دنبال داشته است و شرایط بحرانی اخیر نشان‌دهنده روزهایی غم‌بار و دردناکی است که هیچ‌گاه تصور آن را نمی‌کردیم.