«مرد آزاد» هم در بلاتکلیفی دنیایی کرونازده

پایگاه خبری / تحلیلی نگام ، اکران فیلم سینمایی «مرد آزاد» با بازی رایان رینولدز که قرار بود یازدهم ماه دسامبر سال ۲۰۲۰ آغاز شود به ماه می سال جاری میلادی موکول شد، این تغییر پس از شیوع بیماری کرونا اتفاق افتاد، رویدادی که بسیاری از آثار سینمای هالیوود را با تعویق روبرو کرد.


اکران فیلم سینمایی «مرد آزاد» با بازی رایان رینولدز که قرار بود یازدهم ماه دسامبر سال ۲۰۲۰ آغاز شود به ماه می سال جاری میلادی موکول شد، این تغییر پس از شیوع بیماری کرونا اتفاق افتاد، رویدادی که بسیاری از آثار سینمای هالیوود را با تعویق روبرو کرد.


رایان رینولدز طی سال‌های گذشته با ایفای نقش در سری فیلم‌های ددپول به موفقیت فراوانی دست پیدا کرده است، مجرم، محافظ مزدور، زندگی، ددپول، کاراگاه پیکاچو، شش زیرزمین، محافظ همسر هیتمن و هابز و شاو از جمله آثار اخیر وی در مقام بازیگر است.


«شاون لوی» نویسنده و کارگردان کانادایی، کارگردانی فیلم سینمایی «مرد آزاد» را بر عهده دارد، شاون لوی متولد ۲۳ ژوئیه، ۱۹۶۸ از جمله کارگردانان پرمخاطب هالیوود است، شاون در مجموع، نزدیک به ۲ میلیارد دلار فروش در سراسر جهان داشته و او را به یکی از موفق‌ترین فیلمسازان تجاری در دهه گذشته کرده‌است.


در خلاصه داستان این فیلم آمده است: گای یک شخصیت غیرقابل‌بازی در بازی جهان باز «شهر آزاد» است که از اینکه شخصیتی در یک بازی است آگاه شده و می‌خواهد خود قهرمان اصلی بازی شود.


دوجینش ارزان‌تر است، شب در موزه، پلنگ صورتی، تازه ازدواج کرده، دروغگوی چاق گنده، اکنون‌شگفت‌انگیز و سریال اتفاقات عجیب از جمله آثاری هستند که شاون کارگردانی آن‌ها را بر عهده داشته است. آخرین سریال وی به نام «اتفاقات عجیب» با استقبال گسترده‌ای روبرو شده است.


تایکا وایتیتی کارگردان مطرح سینما دیگر بازیگر این فیلم سینمایی است، او در بخش فیلمنامه اقتباسی اسکار ۲۰۲۰ برای فیلم جوجو خرگوشه موفق به دریافت اسکار شده است. ثور دیگر اثر مطرح و پرفروش وی در مقام کارگردان است.