مهمان‌های برنامه «هم‌رفیق» شهاب حسینی چقدر پول می‌گیرند؟

پایگاه خبری / تحلیلی نگام ، تهیه‌کننده برنامه «هم‌رفیق» می‌گوید: در مورد شخص نوید محمدزاده ما می‌دانیم چه کسانی و چه هزینه‌هایی کردند تا برنامه را بزنند و این برنامه اولین برنامه اینترنتی در این وسعت نباشد. بعد از حل‌شدن این موضوع همان افراد برنامه را شبیه برنامه سینا، ولی الله اعلام کردند! کار به‌جایی رسید که خود آقای، ولی الله آمد و گفت این برنامه شبیه برنامه‌اش نیست!


به گزارش روزنامه فرهیختگان، حسن خدادادی، تهیه‌کننده «هم‌رفیق» درباره این برنامه و دلایل ساخت و حاشیه‌های مطرح‌شده در این مدت به این روزنامه گفت که یکی از مسائلی که این برنامه از ابتدا داشته و نقدی که بر عوامل این برنامه وارد است، درباره رقم‌هایی است که بازیگران یا شرکت‌کننده‌ها دریافت کردند. به‌جای اینکه جواب درستی بدهید رسانه‌ها تهدید به شکایت شدند. واقعیت این است که حرف کامل و درستی در این زمینه نشنیدیم. آیا نویدمحمدزاده ۵۰۰میلیون دریافت کرده و به برنامه آمده است؟ اگر گرفته که روالی دارد. اینکه حقش بوده یا نبوده بحث دیگری است. میهمانان برنامه پول می‌گیرند و به برنامه می‌آیند؟


او افزود که خیلی از میهمانان به علت بحث محتوایی پول نگرفتند، اما به‌خاطر احترام و جایگاه‌شان نگذاشتیم کسی دست خالی از پیش ما برود. اما بله. مثل تمام برنامه‌ها خیلی‌ها پول گرفتند.


حسن خدادادی ادامه داد: به هر کسی زنگ می‌زنیم می‌آید. نگفتیم پول پرداخت نمی‌کنیم. بحث این بود که شما با پول میهمانان را برای حضور در برنامه راضی می‌کنید. بحث من این بود که این‌ها می‌آیند و عرف است که پول بگیرند. این بدین‌معنا نبود که پول نمی‌گیرند، ولی همه سمت این شایعه بودند که میلیاردی پرداخت می‌کنید. این غیرممکن است. من توضیح دادم نماوا ریسکی کرد که این برنامه را خرید. عدد عجیبی دریافت نشده است.


او در پاسخ به این پرسش که برای هر قسمت چقدر هزینه شده است و آیا مثل هزینه یک فیلم سینمایی است، گفت: خیر. مثل صداوسیماست.


خدادادی همچنین در واکنش به این جمله که «برنامه مهران مدیری را معیار بگیریم؟ من چیزی که شنیدم این است که هر برنامه بین یک تا سه میلیارد هزینه دارد. بیشتر است یا کمتر؟» نیز گفت که دوست ندارم در مورد این مساله توضیح واضح بدهم، اما از خیلی از برنامه‌های سازمان ارزان‌تر شده است، حتی اگر نوید میهمان باشد.