مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از اخراج جاسوس هواوی در لهستان تا کنترل بازی های دیجیتال با حرکات چشم

 

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _  هر شب اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین کرده و به صورت خلاصه منتشر می کنیم.

 

 

به گزارش انتخاب ، مهمترین رویدادهای امروز دنیای فناوری و تکنولوژی در زیر آمده است:

اف بی آی با ارسال بیانیه ای به تمامی شرکت کنندگان در نمایشگاه CES2019 هشدار داد که مراقب تله های پیش روی خود باشند. تله هایی که می توانند جاسوسی را هم شامل شوند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

 

غول فناوری چین که روزهای سختی را می گذراند تصمیم گرفته با یک اقدام ضربتی کارمند خطا کار خود را ادب کند. بر این اساس شرکت هواوی یکی از مدیران ارشد خود را که به جرم جاسوسی درلهستان دستگیر شده اخراج کرد.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

 

برآورد شده است که در ۲۵ سال گذشته تولید جهانی شیر ۶۱ درصد افزایش یافته است (به طور متوسط ​​۲ درصد در سال) و تا سال ۲۰۲۵ این افزایش ۱۷۷ میلیون تن خواهد بود.بنابراین می توان گفت ورود هوش مصنوعی به این حوزه حائز اهمیت بسزایی است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

 

دارا خسروشاهی، مدیر عامل شرکت اوبر می گوید هنوز تصمیم نگرفته که اولین عرضه سهام عمومی شرکت خود را در سال ۲۰۱۹ انجام دهد یا خیر.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

 

اگر در زندگی خود به دنبال آرامش هستید و تصور می کنید ترکیب تکنولوژی و آرامش غیر ممکن است سخت در اشتباهید.دستگاه هوشمند ویژه مدیتیشن «Muse2» یک دستگاه ویژه برای ایجاد آرامش در زندگی شماست که می تواند برایتان ساعاتی بی دغدغه فراهم کند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

 

همزمان با توسعه آزمایش استفاده از خودروهای خودران در سفرهای جاده ای، بسیاری از مردم نگرانی هایی در مورد این نوع خودروها دارند. این در حالی است که قرار است خودروهای خودران سفرهای جاده ای را تسهیل کنند و آرامش را به شهروندان شهرهای پرجمعیت هدیه کنند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

 

هدست جدید برند  HTC به کاربران این امکان را می دهد که همه چیز را با چشمان خود انتخاب کنند. درواقع این هدست به طور مخصوص برای گیمرها و بازیکنان حرفه ای طراحی شده است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.