مگر رهبر ایران از رسانه‌ها متوجه جفای شورای‌نگهبان و نهادهای دیگر شده است؟!

شورای‌نگهبان طی بیانیه‌ای مدعی شد در بررسی‌ها مجموعه‌ای از موضوعات، مستندات و مدارک مورد ارزیابی قرار گرفته و برخی گزارش‌های نادرست در نظریه نهایی شورای نگهبان موثر نبوده است.

این شورا که سال‌هاست در ید جنتی و دوستانش است در ادامه خطاب به رسانه‌ها گفته از گمانه‌زنی و استناد به امور غیرواقعی و نادرست اجتناب کنند!

سوال اینجاست که مگر رهبر جمهوری‌اسلامی با گفته‌های رسانه‌ها به این نتیجه‌رسیده که جنتی و دوستانش جفا کردند و باید جبران کنند؟!

مگر رهبری بدون مشاوره و به صورت ناگهانی به این جفا پی برده و سازمان‌های عریض و طویلی که در کشور متصدی امور مختلف هستند مگر مشاوره به وی ندادند که شورای‌نگهبان انگشت اتهام را به سمت رسانه‌ها می‌گیرد؟!

این اقدام شورای‌نگهبان زیر سوال بردن مقام اول کشور که بنا به یافته‌های خودشان به این جفا رسیده‌ است و باید بیانیه‌ای روشن‌تر پخش می‌کردند که منظور از گمانه‌زنی چیست؟!

اینکه به علی‌لاریجانی و محموداحمدی‌نژاد یا جهانگیری و هرکس دیگر توسط نهادها جفا شده باشد و اجازه ورود به انتخابات به آن‌ها داده نشود یک بحث است ولی اینکه شورای‌نگهبان خود را مبرا از هر جفا و مشکل می‌داند بحث دیگری است.

جبران کردن و اشاره رهبری به جبران جفای صورت گرفته‌ ارتباطی به گمانه‌زنی رسانه‌ها نداشت که جنتی و دوستانش دیواری کوتاه‌تر از رسانه پیدا نمی‌کنند تا آن را متهم کنند!

در آخر یک سوال مطرح است و اینکه اگر هر طیف و جناح یا فردی اینگونه رویکردی به سخنان رهبر ایران داشت،رسانه‌ها و تریبون‌های به اصطلاح انقلابی چه به روزگار آن‌ها می‌آوردند؟! الله و اعلم…