میتینگ انتخاباتی زودهنگام طیف چمران؛ علنی شدن شکاف در اصولگرایان

شنیده ها

عصر دیروز مهدی چمران سخنران یک جلسه سیاسی- تبلیغاتی بود که با عنوان اجتماع رویش‌های انقلاب در سالن حسینیه شهدا و ایثارگران نبی اکرم (ص) در منطقه ۵ تهران برگزار شد.

به نظر می‌رسد طیف چمران با برگزاری این جلسه قصد دارد نوعی قدرت‌نمایی در مقابل طیف طلایی و طیف پایداری انجام دهد که ظاهرا می‌خواهند چمران و شیخوخیت او را نادیده بگیرند.

جلسه دیروز با حضور نزدیک به ۱۰۰ نفر از فعالان نزدیک به یک طیف از جناح اصولگرا در یک فضای بسته برگزار شد؛ اقدامی که با مصوبه ستاد کرونای تهران مبنی ممنوعیت تشکیل هرگونه جلسه با تعداد بالای ۱۵ نفر در تعارض است.

در میتینگ دیروز که به دعوت اقبال شاکری نماینده مجلس برگزار شد، از چمران و برخی افراد دیگر به عنوان داوطلبان انتخابات صحبت به میان آمده است. اقدام دیگری که شائبه قانونی دارد و بعید نیست که باعث واکنش منفی طیف‌های رقیب چمران در اصولگرایان شود.

طلایی، چمران، حسین طلا، تشکری هاشمی، سروری، حبیب کاشانی و زریبافان از جمله‌های چهره‌های مدعی در جناح اصولگرا هستند که هریک پرچم جداگانه‌ای را بلند کرده‌اند و بعید به نظر می‌رسد که نهایتا همه آنها بتوانند در یک ائتلاف انتخاباتی جمع شوند.