نامحبوب‌ترین قسمت سریال «فرندز» از نگاه طرفداران

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ نامحبوب‌ترین قسمت سریال «فرندز» از نظر طرفداران، فاش شده است.


به گزارش ایندیپندنت، بر اساس تحقیقات انجام‌شده توسط سایت Money.co.uk، از میان ۲۳۶ قسمت این سریال طنز، «قسمت کارت دعوت» از فصل چهارم، در سایت بانک اطلاعات اینترنتی فیلم‌ها (آی‌ام‌دی‌بی) کمترین امتیاز را از بینندگان دریافت کرده است.


در این قسمت راس (دیوید شویمر) برای مراسم ازدواج خود با امیلی (هلن باکسندیل) در لندن آماده می‌شود و برای ریچل (جنیفر انیستون)،عشق قبلی‌ خود کارت دعوت می‌فرستد.


این قسمت عمدتا شامل تکه‌هایی از قسمت‌های قدیمی‌تر است و راس و ریچل هر کدام خاطرات رابطه پرتنش خود را مرور می‌کنند. در آخر این قسمت ریچل تصمیم می‌گیرد با فیبی (لیسا کودرو) که باردار است در نیویورک بماند، تصمیمی که در قسمتی دیگر در فصل‌های بعدی از آن یاد می‌کند.

«قسمت کارت دعوت» در سایت آی‌ام‌دی‌بی امتیاز ۷.۲ را از بینندگان دریافت کرده است، که البته در مقایسه با سایر سریال‌ها هنوز رقم نسبتا بالایی به شمار می‌رود، اما از میانگین ۸.۵ معمول در ۱۰ فصل سریال فرندز کمتر است.


پر‌امتیاز‌ترین قسمت این سریال، «آنچه همه فهمیدند» از فصل پنجم است که طی آن همه دوستان از رابطه پنهانی مونیکا (کورتنی کاکس) و چندلر (متیو پری) باخبر می‌شوند.


در حال حاضر یک قسمت جدید از تجدید دیدار دوستان (فرندز) در شبکه اچ‌بی‌او مکس در دست تولید است و در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد.