نامه بکلی سری وزیر بهداشت ایران به رئیس دفتر رهبری؛ تحویل ۳۱۲ دوز واکسن فایزر برای استفاده رهبری و پرسنل بیت + تصویر نامه

پایگاه خبری / تحلیلی نگام ، سایت نگام به نامه ای بکلی سری دسترسی پیدا کرده که طی آن وزیر بهداشت ایران در پاسخ به درخواست رئیس دفتر رهبری ، این نامه را همراه با ۳۱۲ دوز واکسن فایزر برای استفاده رهبری و پرسنل بیت ارسال نموده است ، این در حالی است که رهبری چندی قبل ورود واکسن های آمریکایی و انگلیسی را به ایران ممنوع اعلام کرده بود.

پیش تر اخباری مبنی بر تزریق این واکسن به امامان جمعه و برخی از مسئولان مملکتی هم به دست رسیده بود ، عدم استفاده از ماسک در دیدارهای اخیر رئیسی و قالیباف در سفر به عراق و روسیه و حضور رهبری در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی و ملاقات با برخی اقشار طی ماه اخیر ، علی رغم احتیاط های او طی یک سال اخیر و حتی برگزاری مراسم سوگواری اهل بیت بدون حضور مردم و اکنون بیرون آمدن از این حفاظ ، خود دلیل گویایی بر این نکته است که رهبری و مسئولان نظام از واکسن ایمن فایزر استفاده کرده اند ، اما ورود آن را برای استفاده مردم ایران منع کرده اند.

متن نامه بکلی سری سعید نمکی به محمدی گلپایگانی به شرح ذیل است :

دفتر مقام معظم رهبری مد ظله العالی

ریاست محترم

حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی

سلام علیکم

احتراما پیرو نامه درخواست شماره ۲۷-۶۷۷ دفتر مقام معظم رهبری ( م ) با موضوع تهیه واکسن فایزر جهت پیشگیری از بیماری کرونا برای پرسنل دفتر مقام معظم رهبری ( م ) تعداد سیصد و دوازده دوز واکسن توسط محموله شماره ۹۸۱/ ت در تاریخ یکم بهمن ماه به ساختما شماره سه مجموعه بیت رهبری تحویل خواهد شد. لازم به ذکر است که تزریق واکسن به صورت دو مرحله ای خواهد بود . نظر به شرایط نگهداری خاص این واکسن لازم است که تا زمان تزریق ، واکسن از بسته بندی اصلی خارج نشود ، سلامت مقام معظم رهبری ( م ) را از ساحت مقدس حضرت ولی عصر خواستاریم.

دکتر سعید نمکی

وزیر و رئیس ستاد ملی مدیریت کرونا