نامه «حاجی صادقی» علیه «سعید محمد» به شورای نگهبان / واکنش طرفداران سعید محمد

شنیده ها

عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران که چندی قبل در حضور فرمانده کل سپاه از سخنان سردار جوانی در مورد سعید محمد حمایت کرده بود نامه ای با موضوع رییس سابق قرارگاه خاتم به شورای نگهبان نوشته است.

موضوع نامه حاجی صادقی سعید محمد بوده و از شورای نگهبان خواسته او را بابت دلائلی که مهم‌ترین آن تخلف از قوانین سپاه در حوزه ورود به انتخابات است، رد صلاحیت کنند.

گفته می شود سعید محمد دغدغه این روزهای حاجی صادقی شده تا جایی که تصمیم گرفته از جایگاه نمایندگی ولی فقیه به مسئولان شورای نگهبان نامه بنویسد و از قطعیت عدم احراز صلاحیت او مطمئن شود.

عبدالله حاجی صادقی گفته که بارها به سعید محمد برای کنارکشیدن از فضای انتخابات تذکر دادم ولی گوش نداد و مجبورمان کرد مخالفت خود با تحرکات سیاسی او را رسانه ای کنیم.

عکس العمل طرفداران سعید محمد به برخی از اقدام های سپاه بر علیه وی

برخی از طرفداران سعید محمد به اقدام های اخیر برخی از مسئولان سپاه در فضای مجازی واکنش نشان داده و نوشته اند : هر چقدر که سعید محمد در برابر هجمه ها سکوت کرده و اخلاق خرج می کند در مقابل، یا برخی افراد همچنان علیه اش کار می کنند، یا برخی کانالها و سایتها، فضای قبلی را تیره تر می نمایند.

سعید محمد، به عنوان جوان انقلابی و طرفداران عمدتا جوانش همچنان به حفظ فضای همگرایی و پرهیز از مجادلات می اندیشتد، اما ظاهرا او همچنان باید در این انتخابات مورد هجمه ها و هزینه ها قرار گیرد.

اولین گلایه رنجیده خاطرهای ستاد محمد از عبدالله حاج‌صادقی!

گلایه های محمد رضایی دانشجوی دکتری سیاست گذاری دانشگاه تهران و طرفدار سعید محمد، از مواضع حاج صادقی علیه محمد، در گروهها و برخی کانالها بازتاب داشته است.

در بخشی از نامه این فعال دانشجویی آمده است:

گویا تمام هم‌وغم خود را گذاشته اید تا سعید محمد را از صحنه انتخابات خارج کنید.

در ادامه نامه با اشاره به بخشی از حمایتهای مخالفان محمد، از قالیباف، و ماجرای پرونده یاس، از همه چهره هایی که اظهارات آنها ممکن است شائبه مهندسی انتخابات را تداعی کند، خواسته شده حرمت جایگاه‌ها را حفظ کنند تا در یک فضای سالم، جوانان حامی دولت جوان انقلابی، انگیزه ها و اراده هایشان را به نمایش بگذارند.