نام و چهره شهره قمر را بخاطر بسپارید

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ ایشان شهره قمر هستند بازیگرنمای سینما و تلویزیون که در حمایت از حکم اعدام سه جوان ایرانی با انتشار استوری های جنجالی و حمایت از اعدام ، مورد خشم و غصب اکثریت جامعه ایرانی قرار گرفت

واکنش شهره قمر بازیگر سینما و تلویزیون را به ماجرای اعدام ۳ جوان را در این صفحه مشاهده می کنید. شهره قمر بازیگر سینما است و و در شهر کردستان متولد شده است. شهره قمر زاده ۱۲ مهر ۱۳۷۲ است.

بسیاری از مخاطبانش اعم از مخاطبان خاص و عام از اهالی سینما و غیر سینما و حتی منتقدان که او را به خاطر گریم های متفاوتش« دختر هزار چهره سینما » می نامند که همیشه از چهره واقعی اش فرسنگ ها فاصله گرفته و تنها تکیه اش به بازیگریش بوده است.

او بازیگری را از سال ۱۳۸۸ زمانی که نوجوان بود آغاز کرد.اولین حضورش در سینما در فیلم سینمایی «انعکاس » بود ، او در این فیلم نوجوانی بود که توانست در قالب زنی اغواگر بنام «فرشته » بازی قابل قبول و باور پذیری را از خود ارائه دهد.

در فیلم سینمایی انعکاس شهره قمر در حالی که فقط ۱۵ سال سن داشت با گریمه سنگینش در نقش یک زن ۳۰ ساله ظاهر شد و توانست با بازی خوبش نامش را در سینما تثبیت کند.

شهره قمر وجه تمایز و تفاوت خود را نسبت به سایر بازیگران هم نسل خود در گریم ها و تغییر صدایش و بازیگری صرفش در سینما می داند ، رفتن در قالب گریم های متفاوت و خاص سینما ، در کنار تغییر صدایش به نسبت نقشش را وجه تمایز و تفاوت نسبت به سایر بازیگران دانسته و به این وجه تفاوت اعتقاد دارد و این ویژگی را به عنوان یک سبک به نام خودش به ثبت رسانیده است.

فیلم های دیگرش همچون دل بی قرار – کریستال – دربست آزادی است.


نقشهای متفاوت

اگر تمامی فیلم های سینمایی اش را در کنار هم بگذاریم تشخیص اینکه بازیگر تمام این فیلم ها یک نفر است کمی مشکل است.

One thought on “نام و چهره شهره قمر را بخاطر بسپارید

  • تیر ۲۹, ۱۳۹۹ در t ۱۱:۲۷ ب٫ظ
    Permalink

    فاحشه های سیاسی برای چندر غازخود فروش میشونداما بدانند با این نظرات پیش چشم مردم منفور و طرد ابدی میشوند حال با توییت تا امروز ۱۱میلیون متوجه میشوند که چه راهی رفته اند که پشیمانی نیز نمتواند ذهن مردم را بشوید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.