نزاع میان دستمال کثیف وشیشه آلوده همچنان باقی است

جدال میان زاکانی با غلامرضا تاجگردون همچنان ادامه دارد و باعث شده هردو طرف اتهاماتی علیه یکدیگر مطرح کنند.

بسیاری جمله قابل‌تامل تاجگردون در جریان گفت‌وگویش با «فراز» مبنی بر اینکه «شاید من شیشه کثیف باشم ولی دستمال شما (معترضان به اعتبارنامه‌اش) تمیز نیست»، را تهدیدی از سوی تاجگردون علیه مخالفانش قلمداد کردند.

چنانکه در چند روز اخیر مباحثی درباره فساد دختر و داماد زاکانی نیز مطرح شد و اسنادی از تلاش آنها برای‌کسب قرارداد با مراکز دولتی در فضای مجازی منتشر شد.

زاکانی در پاسخ به این اتهامات گفت «دختر من تحصیلکرده دانشگاه شریف است، بعد از تحصیل شرکتی تاسیس کرده و من هیچ اطلاعی از مکان شرکت آنها ندارم، اگر تخلفی هم صورت گرفته باشد، قانون باید با فرد متخلف برخورد کند.»

زاکانی همچنین گفت که «تاجگردون همسر دوم و دخترشان که در خارج زندگی می‌کنند را پنهان کرده و زمانی که ما این موضوع را در کمیسیون مطرح کردیم، نتوانست صحبت کند. دختر تاجگردون در خارج از کشور است و همچنین همسر دوم او نیز در ترکیه است اما در نام‌نویسی انتخابات نام آنان را ذکر نکرده که خلاف قانون و نشان‌دهنده عدم صداقت او است.شناسنامه تاجگردون موجود است که اسمی از یکی از فرزندان و همسر دومش در آن نیست که این نشان می‌دهد شاید شناسنامه دیگری دارد که ۲ شناسنامه داشتن جرم است.

زاکانی به رای، شعبه ۱۲ مجلس که ازقضا محمدباقر قالیباف و علی نیکزاد، رییس و نایب دوم مجلس یازدهم هم در آن حضور دارد، که رای به تایید اعتبارنامه تاجگردون داد؛ معترض بود و با اخطاری که همزمان مورد پذیرشِ قالیباف قرار گرفت، پرونده را برای تعیین تکلیف نهایی به کمیسیون تحقیق فرستاد.

این کمیسیون نیز پس از یکی، دو هفته بررسی درنهایت رای شعبه ۱۲ را تکرار کرد تا اما آنان، این‌بار هم رای صادره را نپذیرفتند و کمیسیون تحقیق را متهم به «عدم انجام وظیفه» و «عدم بررسی مستندات ارایه‌شده ازسوی معترضان به اعتبارنامه منتخب گچساران» کردند.

زاکانی گفت که «جواد نیک‌بین، نماینده عضو کمیته تحقیق کمیسیون تحقیق دو بار به گچساران سفر و اسناد را پیگیری و تایید کرد، اما کمیسیون تحقیق هیچ توجهی به اسناد ما نداشت.»تلویحا او را متهم به «نفوذ» کرد که تاجگردون پیش‌تر در گفت‌وگویی ویدیویی که پایگاه خبری «فراز» آن را منتشر کرد، با اشاره به سوابق کاری‌اش با رد اتهامات ارتباط با اسراییل و امریکا، گفته بود که «۸ سال محرم نظام بودم درخصوص مسائل بودجه‌؛ نمی‌خواهم برخی مسائل را مطرح و اینجا خرج کنم. ولی مگر می‌شود من اسراییل را به رسمیت بشناسم؟

One thought on “نزاع میان دستمال کثیف وشیشه آلوده همچنان باقی است

 • تیر ۱۳, ۱۳۹۹ در t ۷:۴۶ ب٫ظ
  Permalink

  ا سلام،
  اینطور که به نظر میرسد زمان تسویه حساب ها فرا رسیده است و مثل بچه های مهد کودک رفتارهایی را شاهدیم که از طرفی باعث خنده و از طرف دیگر گریه شده است!!!!!!!
  خوب اگر زکائی در رابطه با خانواده و زن دوم حرف میزند اصلا این یک مسئله شخصی است و اگر حسودی میکند خودش میتواند ۱۰ زن به عقد خود درآرد که در دین و کشور مانعی ندارد و اجازه هم دارد!!!!!!!
  البته عملکرد تاجگردان هم در تمام این مدت موارد انتقادی چه بسا فراوانی را در بر میگیرد ولی در کل باعث تاسف است که در خانه ملت شاهد چه رویدادهایی هستیم از جمله نظامی بودن و فسادهای بر ملا شده از رئیس مجلس که جای سوال دارد و افکار عمومی را بسیار خدشه وارد کرده است!!!!!!!!!

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.