نشست های انتخاباتی احمدی نژاد در تهرانپارس / جلساتی با دعوت از مردم سراسر کشور که از احمدی نژاد بخواهند کاندیدا شود / میلیون ها دلار پول های گمشده نفتی که به مناسبت های مختلف خود را نشان می دهد / پروژه احمدی نژاد برای تایید صلاحیت ، کمپین ۲۰میلیون امضایی!

بهمن شریف زاده روحانی هوادار احمدی نژاد و خورشیدی پدر داماد احمدی نژاد جلسات انتخاباتی وی را اداره می کنند.

آن ها دفتری را در منطقه تهرانپارس تهران راه اندازی کرده اند.

مهمترین محورهای نشست ها و جلسات آنان دموکراسی واقعی،، انتخابات آزاد و فراخوان از استانها بوده است.

این تلاش ها فقط برای تحمیل احمدی نژاد است و صلاحیت او تایید نخواهد شد.

رویای احمدی نژاد برای راه اندازی کمپین و عبور از سد شورای نگهبان جدی شده است.

شنیده ها نشان می دهد برخی از نزدیکان احمدی نژاد درصدد راه اندازی یک کمپین ۲۰ میلیون نفری برای حمایت از وی برآمده اند.

احمدی نژاد مدعی شده که اگر این کمپین شکل گیرد دیگر شورای نگهبان براثر فشار اجتماعی مردم نمی تواند او را رد صلاحیت کند!

لازم به ذکر است که همه روزه جلساتی با دعوت از مردم سراسر کشور تشکیل می شود ، جلساتی که به صورت اتوبوسی همانند نهم دی و برخی از سخنرانی های احمدی نژاد در دوران ریاست جمهوری ، به اصطلاح اقشار مختلف مردم از سراسر کشور در تهران تشکیل جلسه می دهند و از احمدی نژاد می خواهند که کاندیدا شود.

رسانه های وابسته به احمدی نژاد فیلم ها و ویدئو های دعوت اقشار مختلف به اصطلاح مردمی را در رسانه های وابسته به خود به صورت گسترده منتشر می کنند.

اکنون مشخص می شود که میلیون ها دلار پول های گمشده نفتی در دوران احمدی نژاد کجا رفته و اینک به مناسبت های مختلف خود را نشان می دهد ، مشخص نیست بابت این سفرهای اتوبوسی از سراسر کشور چه مقدار هزینه می شود و هم چنین به هر یک از دعوت شدگان در این نشست ها چه مبلغی به عنوان دستمزد پرداخت خواهد شد ؟

محمدمهاجری فعال سیاسی اصولگرا هم درباره افرادی که احمدی نژاد می گوید برای دعوت او به نامزدی انتخابات ریاست جمهوری جلوی خانه او جمع می شوند گفته بود :این افراد را با هزینه زیاد به تهران می آورند و حتی به بعضی از آنها نمی گویند مقصد سفر کجاست.

مهاجری افزوده : الان که اطلاعات این موضوع لو رفته که افراد را تطمیع می کنند و هزینه های سفر و غذا و اسکان آنها را می پردازند، احمدی نژاد با نامه نوشتن به روحانی و ادعای اینکه با چندنفر در برابر خانه او برخورد شده، می خواهد فضا را شلوغ کند تا موضوع ساماندهی افراد و هزینه های انتقال آنان فراموش شود.

مهاجری تاکید کرده احمدی نژاد می خواهد آرتیست در صحنه سیاسی کشور باشد و یکی از راههای آرتیست شدن ایجاد این فضا است.

محمد مهاجری هم چنین گفته کسی که احمدی‌نژاد را پاکدامن می‌داند، حتما پاکدامن نمی‌شناسد ، آقای احمدی نژاد پیامک های ناسزای هوادارانت را برایت فورواد کنم؟ ،  قطعا احمدی نژاد از داشتن چنین طرفدارانی شرمنده می شود من تا این سن برخی از این ناسزاها را نشنیده ام و برای اولین بار از زبان طرفداران احمدی نژاد می شنوم ، دورگه سیاسی بودن بهتر از بی رگ سیاسی است

گویا پروژه احمدی نژاد برای تایید صلاحیت ، راه اندازی کمپین ۲۰میلیون امضایی! برای تحت فشار قرار دادن شورای نگهبان جهت تایید صلاحیت اوست.

احمدی نژاد مدعی شده که اگر این کمپین شکل گیرد دیگر شورای نگهبان براثر فشار اجتماعی مردم نمی تواند او را رد صلاحیت کند!

✍️ دیدگاه شما 🙏