نفوذی کیست ؟!

✍️سید عبدالمجید الهامی

در ایام گذشته بهزاد نبوی در مصاحبه ای اعلام نمود که در دفتر محمدرضا نقدی این سردار پاسدار و معاونت نیروهای مسلح و رئیس سابق بسیج دو نفر جاسوس اسرائیلی قرار داشتند که هر دو هم دستگیر شده اند که گفته می شود یکی از آنان اعدام شده است.


البته قبلاً هم این موضوع مطرح بود که عوامل بیگانه بخصوص اسرائیلی در منافذ نظامی و امنیتی حساس ایران رخنه کرده اند در ترور عماد مغنیه از رهبران حزب الله که از طریق موبایل او و بوسیله اسرائیل انجام گرفت؛ گفته شد یکی از نزدیکترین افراد وی اطلاعات او را به عوامل اسرائیل داده تا ترور صورت گیرد.

حال همین عماد مغنیه بارهای بار بدون تفتیش و پرس و جو همراه با همراهان خود در منافذ حساس ایران رفت و آمد داشته است و افراد زیادی از نزدیکان او هم در منافذ حساس امنیتی و نظامی ایران وارد شده اند. آیا نفوذی های اسرائیلی نمی توانند در میان آنها باشند همانند همان فردی که مقنی را در دسترس ترور قرار داد.


در این رابطه سردار محسن رضایی در گفت و گوی ویژه خبری اذعان نموده است که: در دولت، مجلس و قوه قضاییه عوامل نفوذی حضور دارند. بعبارتی جاسوس‌های بیگانه در این مراکز حساس حضور دائمی دارند. همین آقای رضایی در جریان قتل های زنجیری در سال ۷۷ عنوان کرده بود که نیروها و جاسوس های اسرائیلی در مراکز وزارت اطلاعات رخنه کرده اند.


این موضوع اول و تازگی ندارد، در جریان انفجار حزب جمهوری یا نخست‌وزیری در سال ۶۰ مگر عوامل نفوذی نبوده اند. در همان وقت هم نهضت آزادی در نامه ای به این موضوع پرداخت و نوشت که: ” با توجه به موقعیت بسیار حساس کشمیری در دولت رجایی، اگر وی بمب خود را منفجر نمی کرد و ماهیت وی آشکار نمی شد، امروز به ظن قریب به یقین در مقام وزیر اطلاعات و امنیت کشور نقشه های خود را عمل نمی کرد. چنین مهره ای در ان مقام حساس، قطعا برای دشمنان کشور که کارفرما و برنامه ریز او بودند ارزش غیر قابل تصوری را داشت.


آیا احتمال نمی رود که دشمنان ایران و انقلاب در صورتی حاضر شدند چنین مهره ای را در آن مقام حساس از دست بدهند که برای انجام مقاصد مهمتر خود عامل موثرتر و با نفوذتری داشته باشند؟”


حال با توجه به موضوعات بالا و شرایط امروز کشور و زیر ضربه بودن از سوی قدرتهای بزرگ و با توجه به دشمنی سخت اسرائیل با ایران، گمان نباید برد که بعضی اعمال و تحرکات نامترقبه که ایران را در مواجه با قدرت های بزرگ قرار می دهد کار این عوامل با لباس کارگزاران نظام و نمایندگان خود را نشان می دهند. نمی باشد.


آیا اعمال و اقداماتی در لباس انقلابی از سوی این نفوذی ها سر نمی زند که باعث ایجاد مصیبت‌های بزرگی برای مملکت شود. همانند تسخیر سفارت امریکا یا تحرکات شروع جنگ و یا ادامه جنگ و قتل های زنجیری یا تحرکات امروز که ایران را سیبل مقابل ضربه بزرگ قدرتهای جهانی قرار دهد.


آیا در زمانی که وزیر خارجه و رئیس جمهور در تلاش برای انفخاض توتر در روابط ایران با همسایگان و با قدرتهای جهانی است سخن گفتن اینگونه و شمشیر را از رو بستن و تهدید به برخورد با عدد نپمقام های ایرانی از درون ایران و مقام های نظامی که لباس مجلس را پوشیدن نمی تواند در مدار نفوذی ها و رخنه نموده ها باشد.


به این موضع نماینده مشهد توجه بفرمایید. در این رابطه نماینده جبهه پایداری اعلام می کند دیداری با آمریکایی‌ها شود، ظریف و روحانی بهای سنگینی خواهند پرداخت کریمی‌قدوسی می گوید ان‌شاءالله مطلقاً مذاکره و دیداری با مقامات آمریکایی صورت نخواهد گرفت اگر هم چنین اتفاقی رخ دهد آقای روحانی و آقای ظریف باید بدانند که بهای بسیار سنگینی را برای این کارشان پرداخت خواهند کرد.


حالا این موضع گیری را با موضع کشور اسرائیل قرار بدهید که آنها تمام تلاش و اهتمام خود را بر این گذاشته است که هیچ گونه ملاقاتی مابین ایرانیان با امریکا صورت نگیرد و نتوانند تواتر ها و بحران های موجود را رفع نمایند. آیا موضع این افراد در راستای موضع اسراییل و نتانیاهو نیست آیا نفوذی و رخنه نموده باید چگونه خود را عیان کنند.


مگر نفوذی ها باید از جهان دیگر آمده باشند. نه، آنها دقیقا در همین لباس اصول گراهای سرسخت خود را نشان می دهند آن هم با لباس انقلابی غیر قابل نفوذ و مخالف سرسخت امریکا که خواهان مقابله شدید هستند.آیا آنوسی ها چگونه وچه شکلی هستند. بدانید یکی از مراکز بزرگ آنوسی ها در مشهد مستقر بوده و هستند. پس ای مردم هوشیار باشید دشمن در خانه خودمان لانه کرده است.