نماینده پارلمان عراق: خامنه‌ای فتوای قتل معترضان را صادر کرد

پایگاه خبری / تحلیلی نگام، فائق الشیخ علی، نماینده پارلمان عراق در توییتی اعلام کرد که علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران، فتوای لزوم قتل معترضان عراق را صادر کرده است.

او روز چهارشنبه در صفحه توییتر خود نوشت: «پس از آنکه عادل عبدالمهدی فتوای خامنهای مبنی بر لزوم قتل معترضان عراقی همچون کشتن پیمان‌شکنان و سرکشان توسط امام علی (ع) را دریافت کرد، اکنون از آیت الله علی سیستانی می‌پرسیم: حکم قتل معترضان بی‌پناه به دستور فرمانده کل نیروهای مسلح چیست؟»

خامنه‌ای هشتم آبان درباره اعتراض‌های عراق و لبنان گفت: «آمریکا و سرویس‌های اطلاعاتی غربی با پشتیبانی پول کشورهای مرتجع منطقه دارند آشوب به پا می‌کنند.»

او در یک مراسم نظامی در تهران افزود: «بزرگ‌ترین لطمه‌ای که دشمنان می‌توانند به یک کشور بزنند، این است که امنیت را از آن سلب نمایند؛ کاری که امروز در برخی کشورهای منطقه شروع کردند و امنیت را از مردم می‌گیرند.»

برخی از فعالان لبنانی و عراقی، این اظهارات خامنه‌ای را دخالت در امور داخلی کشورهای خود خوانده‌اند.

One thought on “نماینده پارلمان عراق: خامنه‌ای فتوای قتل معترضان را صادر کرد

 • آبان ۱۸, ۱۳۹۸ در t ۶:۵۰ ق٫ظ
  Permalink

  بزرگترین تحریف کننده تاریخ مملکت ما از شهریور ۱۳۲۰ تا کنون حزب توده و مارکسیست های روسی بوده اند ، هنوز هستند و نوک حمله را به فدائیان سیاه کلیست ژاندارم کش سپرده اند چون پس از خیانت اشکار کیانوری و احسان طبری و هم خوابگی و دنباله روی ( اگر چه در ظاهر) انها از ملاهایی که رفسنجانی مزدور و خوئینی های جاسوس و محتشمی پور تروریست ساز و کارگزاران توده ای و مارکسیست اسلامی مثل نبوی و موسوی و ملی مذهبی های گوساله که به بازرگان و بنی صدر خیانت کردند و کفش جفت کن رفسنجانی و خامنه ای شدند ، دیگر قادر نیستند نقش اپوزیسیون بازی کنند زیر نقاب جدید ( سلطنت طلبی سیاه کلیستی، مصدقی توده نفتی ، نئو سکولار دموکرات خلقی مادام العمر بعثی مارکسیستی ، بختیاریست گوادلوپیست روسی ضد امریکا و ضد اسرائیل ) ، پس فدائیان را به غرب لیبرال دموکراسی کوچ دادند تا به کار مسموم سازی فضای سیاسی در غرب دموکرات برای ایرانیهای خارج از کشور بپردازند با نفوذ در همه رسانه ها ، اجتماعات ، انجمن ها و احزاب ایرانی در خارج ازکشور . هم چنین ماموریت دوم انها ترور شخصیت ، سانسور ، هیاهو در غرب با این هدف که دولت های غربی فکر کنند که ملاها اپوزیسیون ندارند و باید با انها کنار بیایند .
  سانسور رضا پهلوی ، بنی صدر ، مجاهدین خلق دقیقا از همین دستور حزبی توده ایها و دستورات روسیه پوتین است (خود عمویی گفت که شوروی به ما می گفت ما اجرا میکردیم ، مثلا ترور شخصیت مصدق ، مثلا لو دادن کودتای نوژه به رفسنجانی ، ….) .
  سبک استالینیستی این تحریف کاملا نشان میدهد اولا چه کسانی مزدور روسیه و ملاها هستند ، ثانیا چه گونه جای متهم و قربانی را عوض می کنند و ادرس عوضی میدهند تا دروغ هایی که گفته اند اشکار نشود و مارکسیست ها همیشه طلبکار باشند ، حتی وقتی جاسوسی و خیانت انها پس از گذشت سالیان دراز اشکار می شود ( مثل مشارکت فعال توده ایها به همراه موتلفه وبقایی انگلیسی با کودتای ۲۸ مرداد که شوروی زمینه ساز اصلی ان بود و کار به جایی رسانید که امریکا که اولش با مصدق بود و توده ایها او را مزدور امپریالیسم امریکا میدانستند ، چاره ای جز کودتا نداشته باشد فقط مثل امروز سهم آنها را بدهد) یا مثل اشغال سفارت امریکا که اول فدائیان هم سفارت مراکش و هم سفارت امریکا را دو بار اشغال کردند و ایده اشغال از اینها امد و بعد همین ها بودند که پشت اشغال سفارت و استفاده لنینیستی از ان برای اخراج لیبرال ها ، مجاهدین ، و ملیون و کشتار دگر اندیشان و یک دست کردن حکومت به ملاها خدمتی کردند که در تاریخ جهان بی سابقه است . اما امروز با تحریف تاریخ که توسط مزدوران انها عباس میلانی و میر فطروس و ابراهام پرواند و مجید تفرشی و ماشالله آجودانی …. در غرب دنبال می شود ، این سخن مضحک است که «مصدق خودش علیه خودش کودتا کرد »و جالب اینکه به امریکایی های با انصافی مثل مادلین البرایت و کلینتون که رسما از ان کودتا عذرخواهی کردند ، می گویند بی خود کردید ! شما کودتا نکردید ! عذر خواهی شما ابلهانه است ! (امیر طاهری) .
  ـقربانی که ملت ایران و حتی شاهنشاه اریامهر و شخص مصدق است می شوند گناه کار اصلی !
  ـشوروی ، نفت و گاز شمال ، حزب توده ، می شوند طلب کار و عمویی می گوید اگر با سه هزار نظامی جلوی کودتا می ایستادیم ، الان همه حزب توده را محکوم میکردند !!! واقعا ؟ شما به این دلیل جلوی چند تا تانک و عده ای اوباش که پول گرفته بودند و یک ملای مزدور انگلیسی و یک ژنرال قاتل (بسط نشسته زیر عبای اوکه هنوز پسرش مبلغ آخوندها است )، نایستادید؟ یا اینکه شوروی انروز سهم ۵۰ درصدی خودش (نفت و گاز شمال و …) را از انگلیس گرفته بود و به شما دستور داد خفه شوید ، همین امروز هم پوتین به شماها می گوید پشت ملاها بایستید .
  و امروز برای حفاظت از حزب توده و پاک کردن رد پای فدائیان سیاه کلیست و در صدر ان منافع کلان روسیه ، هم اشغال سفارت امریکا را مزدوری به نام اصغر زاده گردن بازرگانی می اندازد که قربانی اول این اشغال بود و مزدوران دیگری به جای اینکه انگشت به سوی رفسنجانی ، خوئینی ها ، طبری ، کیانوری ، فدائیان خلق ، عباس عبدی و … نشان دهند ، سه نفر مرده و کشته شده توسط همین باند روسی که حکومت میکند را شاهد می اورند که مقصر مزدوران مارکسیست و بعثی فقاهتی و روسی نیستند (که هنوز زنده اند ، حکومت میکنند ، همه جا مزدور گذاشته اند تا جای دوست و دشمن را عوض کنند ). بلکه :
  ۱) ایت الله لاهوتی : کسی که پسرانش مجاهد بودند و به دلیل پشتیبانی از بنی صدر منفور همین ها بود و کشته شد.
  ۲) قطب زاده : مردی که قربانی یک کودتای روسی شد ، چون از نقشه روس ها مطلع شده بود و می خواست قبل از اینکه روس ها حکومت را بگیرند ، انرا به سمت غرب بچرخاند . (که گرفتند).
  ۳) احمد خمینی : بازیگر مزدوری که با همه کار میکرد عمدتا اما با رفسنجانی تا بعد از خمینی قدرت را در دست بگیرد . همین که با همه می خوابید ، همه را متقاعد کرد باید او را سر به نیست کنند . همه باندهای روسی ایران ( رفسنجانی ، خامنه ای ، خوئینیها ) ترتیبش را استالینیستی دادند .
  مردم ایران !
  نگذارید جای دوست و دشمن ، قربانی و متهم ، قاتل و مقتول ، اصحاب قدرت و رسانه ، و سانسور شده ،توسط مارکسیست های روسی عوض شود ، حتی اگر خبرنگار کمونیست رادیو فرانسه اعتمادی که به دلیل کمک فرانسه به تلویزیون من و تو با دادو فریاد و مزخرفات تکراری مارکسیست های روسی سعی میکند همیشه امریکا را بازنده اصلی ، ملاها را برنده اعلام کند، به مردم ایران و ملیون و هوادارن لیبرال دموکراسی ، سلطنت طلبان و مجاهدین و بنی صدر ، که هیچ تریبونی ندارند و هیچ نماینده ای (در میان میز گرد مزدوران کمونیست و ملی مذهبی و تحکیم وحدتی های سابق و فدایی خلق و گوادلوپیست های مزدور ملاها و ضد امریکا) در من و تو هم ندارند ، متلک پرانی کند و تحریف تاریخ .
  از کجا میفهمیم اینها نفوذی ملا روسی هستند ؟ از آنجا که اینها در رادیو فرانسه هم علیه ماکرون لیبرال مزخرفات سازمان امنیت روسی ملاها را پخش میکنند و دروغهای پوتین را ! مواضع پر سر و صدا و با داد و فریاد و عاری از کمترین دانش سیاسی و تاریخی ، که فقط به دلیل چندرغازی که اینها به من و تو میدهند ، نظراتش را به بقیه ماموران ساواما ، ملاها ، روسیه ، فدائیان ، گوادلوپیست های روسی تحمیل میکند . او امشب به دستور سپاه و خامنه ای به همه ملیون و رضا پهلوی بدون هیچ دلیلی فحاشی کرد ! همین مزدور چندی پیش گفت که من می خواهم حرفی بزنم که ممکن است خامنه ای خوشش نیاید ! اعتراف به ملزم بودن به رعایت یک متوهم دست نشانده روسیه فقط از یک مزدور مسلم و جاسوس بر می اید . بار دیگر وقتی پرزیدنت ترامپ به اردوغان اجازه داد که به تروریست های پ ک ک و یگان مدافع اسد و روسیه حمله کند ، همین مزدور روسیه و ملاها با حمله شدید به امریکای ترامپ گفت که امریکا نهایت بی اخلاقی و بی پرنسیپی و…. را د رماجرا نشان داده و بازنده بزرگ این حمله است ! این مزدور ملاها مثل کیهان بقراط و زمانه نیکفر یکباره از میلیتاریسم خامنه ای تجلیل و میگوید امریکا دارد اب در هاون می کوبد !و خامنه ای ( دون کیشوت توده ایها و فدایی ها و اعتمادی و میلانی و پرواند و ..) پیروز است و هیچ شاهزاده ای نمی تواند ایران را نجات دهد ( دشمنی با امید ملت ایران که شاه امریکایی می خواهند نه ملای روسی)
  همین مزدور روسیه و ملاها با حمله شدید به امریکای ترامپ گفت که امریکا نهایت بی اخلاقی و بی پرنسیپی و…. را د رماجرا نشان داده و بازنده بزرگ این حمله است ! این مزدور ملاها مثل کیهان بقراط و زمانه نیکفر یکباره از میلیتاریسم خامنه ای تجلیل و میگوید امریکا دارد اب در هاون می کوبد !و خامنه ای ( دون کیشوت توده ایها و فدایی ها و اعتمادی و میلانی و پرواند و ..) پیروز است و هیچ شاهزاده ای نمی تواند ایران را نجات دهد ( دشمنی با امید ملت ایران که شاه امریکایی می خواهند نه ملای روسی)
  مردم ایران !
  همه امریکا ستیزان : روسی ، مارکسیست روسی ، جاسوس روسیه و ملاها و اسد و مادورو و مورالس هستند .
  مملکت ما تا زمانی که به این امریکا ستیزی و دشمنی بی دلیل با اسرائیل پر و بال بدهد ،به جای اینکه انرا مثل هلوکاست علیه هیتلر جرم اعلام کرده و فردی که در دولت و اپوزیسیون و رسانه ها و فعالین سیاسی آنرا ترویج می کند را محکوم وا ز اپوزیسیون اخراج کند ، همین خامنه ای و یا بدتر از او حکومت خواهند کرد
  مشکل مملکت ما و دولت ها و حکومت ها و اقوام و احزاب در ایران همین مارکسیسم روسی خیانت کار دروغ پرداز تحریف گر است ، نه نیروی خارجی (روسیه ، امریکا ، انگلیس )، نه حکومت گران (ملاها ، مصدق ، شاه) هیچ کدام نمی توانستند و نمی توانند در ایران تا این حد دیکتاتوری و نظام غیر دموکراتیک بر پا کنند ، دخالت کنند ، حکومت عوض کنند ، یا منابع ملی را بدزدند ، یا دیکتاتوری و فساد کنند ، یا جنگ های داخلی حیدری حسینی و ترک و کرد و عرب راه بیندازند ، یا سانسور کنند ، یا سرکوب ، یا …
  این مارکسیست های روسی در پوشش های امنیتی نفوذی و اشکار بی شرم هستند که مانع رفتار ملی گرایانه و دموکراتیک رهبران و دولت ها هستند و مانع اتحاد ملی و عزم عمومی و خیزش مردم علیه استبداد از روزی که شروع می شود هستند ، تا جایی که استبداد و فساد ریشه میکند . کیم و صدام و اسد و قذافی و کاسترو و ارتگا و مورالس و موگابه زاییده می شوند و ریشه میکنند .
  دلیل !
  هر کشوری که کمتر مارکسیست روسی دارد یا انها در میان احزاب و سیاستمداران ابرویی ندارند ( سودان، الجزایر، عراق ، لبنان ، …. ) جنبش های مردمی پیشرفت بهتری دارند از ایرانی که ۱۵۰ سال است درگیر انقلاب و شورش و مبارزه و فداکاری و خون دادن است .
  خوب از خودتان بپرسید چرا ؟
  بعد تاریخ اندونزی ( از سوکارنو تا سوهارتو ) را بخوانید ببینید چه گونه انها از شر کمونیست های الت دست روس که راحت شدند ، اینگونه رشد کردند .

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.