ننگ اجرای کودتای مجازی بر پیشانی رئیسی خواهد ماند

پایگاه خبری / تحلیلی نگام – شنیده ها

عده‌ای در مجلس اقلیت حضور دارند که سیاست‌های خاصی را پیگیری می‌کنند. روند آن‌ها به گونه‌ای است که حتی برخی پایداری‌چی‌ها و طرفداران قالیباف هم به آن اعتراض دارند.

طرح کودتای مجازی که به آن رنگ صیانت زدند در اصل خیانتی است که در حق مردم صورت می‌گیرد و آزمونی بر سر راه قالیباف و رئیسی است.

مردم هر اتفاق و تصمیمی را از این به بعد از چشم دولت‌رئیسی و ریاست‌مجلس می‌بینند. هرچند که قالیباف برای فرار از این ننگ تاریخی به سوریه رفت ولی افکارعمومی خروجی این نوع اقدامات را برگرفته از تصمیمات سران نظام می‌دانند.

حالا که کاسبان فیلتر این طرح مساله‌دار را به کشور تحمیل کردند و کینه مردم را بیشتر، دولت رئیسی اگر عقل و فهم حکومتداری را فرا گرفته‌باشد با عدم اجرای این طرح که احتمالا قانون شود می‌تواند خود را از چاهی که برای او کنده‌اند نجات دهد.

لازم به ذکر است که ابراهیم رئیسی در ایام تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری ، فیلتر شدن فضای مجازی را در زمان دولت خود را به شدت نفی کرده بود و این ادعا را بی اخلاقی رقبا خوانده بود و گفته بود بسیاری از مردم از این راه امرار معاش می کنند و من خودم از این طریق با مردم در ارتباط هستم.