هشدار ترکیه در مورد عدم توجه به ادعاهای مربوط شیوع ویروس جدید کرونا در ترکیه

پایگاه خبری / تحلیلی نگامدفتر روابط عمومی ریاست جمهوری ترکیه اعلام کرد که ادعاهای مربوط به شناسایی موارد ابتلا به ویروس جدید کرونا منعکس کننده حقایق نیست.

دفتر روابط عمومی ریاست جمهوری ترکیه اعلام کرد که ادعاهای مربوط به شناسایی موارد ابتلا به ویروس جدید کرونا در ترکیه منعکس کننده حقایق نیست.

در بیانیه منتشره از سوی دفتر روابط عمومی ریاست جمهوری ترکیه، آمده است، در رابطه با شیوع کووید – ۱۹ (ویروس جدید کرونا) با منشاء جمهوری خلق چین، دولت جمهوری ترکیه و کلیه سازمان ها و نهادهای مربوطه و در راس سازمان بهداشت و درمان کلیه تدابیر لازمه را اتخاذ کرده اند.

در این بیانیه با اشاره به اینکه جهت عدم شیوع این بیماری در داخل کشور کلیه تدابیر و فعالیت ها به دقت اجرا میشود، آمده است، بر اساس آخرین اخبار دریافتی، در کشورمان هیچ نوع مورد ابتلا به ویروس کرونا مشاهده نشده است. ادعاهای مربوط به شناسایی موارد ابتلا به این ویروس که در برخی از کانال های شبکه های اجتماعی جای گرفته، منعکس کننده حقایق نیست. از کلیه سازمان های رسانه ای و شهروندان خواهشمندیم، گزارشات منابع رسمی منجمله وزرات بهداشت و درمان را مدنظر قرار داده و به دیگر گزارشات و ادعاهای منتشر شده در دیگر منابع توجهی نداشته باشند.