هومن نامداری موزیسین سرشناس به تورنتوی کانادا مهاجرت کرد

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ هومن نامداری موزیسین سرشناس به تورنتوی کانادا مهاجرت کرد.او سابقه همکاری در آلبوم های: «عاشقانه ها» احسان خواجه امیری، «کجا باید برم» روزبه بمانی، «آینه قدی» مهدی یراحی، «فقط گوش کن» رضا صادقی و … را در کارنامه دارد.نامداری سالها رهبرارکستر احسان خواجه امیری بود.

هومن نامداری، نوازنده، آهنگ ساز سینما و تلویزیون، در آثاری همچون سریال تلویزیونی «مختارنامه»، سریال تلویزیونی «پریا» و سریال تلویزیونی «آسمان همیشه ابری نیست» فعالیت داشته است.

هومن نامداری نوازنده سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار هومن نامداری می‌توان به فعالیت در سریال مختارنامه، سریال پریا و سریال یادداشت‌های یک زن خانه‌دار اشاره کرد.

هومن نامداری کار حرفه‌ای خود را از تلویزیون آغاز کرد و سال ۱۳۸۹ در سریال آسمان همیشه ابری نیست به کارگردانی سعید عالم‌زاده به عنوان نوازنده فعالیت داشته است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال مختارنامه، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای هومن نامداری محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون آتنه فقیه‌نصیری، فلور نظری، سپند امیرسلیمانی و لیلا بلوکات را تجربه کرد.

هومن نامداری در سال ۱۳۹۰ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید اثر مهمی حضور داشته است. اثر مهم هومن نامداری در این سال، فعالیت در سریال مختارنامه به کارگردانی سید داود میر‌باقری محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی هومن نامداری فعالیت در سریال مختارنامه بوده است. هومن نامداری سال ۱۳۹۰ سریال مختارنامه به عنوان نوازنده فعالیت داشته است که توانست با مهارتش، جای خود را میان اهالی فضای تلویزیون مطرح کند. هومن نامداری توانست با فعالیت در سریال مختارنامه تجربه حرفه‌ای موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگران بزرگ و باتجربه‌ای نظیر فریبرز عرب‌نیا، مهدی فخیم‌زاده، انوشیروان ارجمند و ژاله علو توانست سطح کاری او را متحول کند.

هومن نامداری علاوه‌بر سریال مختارنامه، سال ۱۳۹۵ در سریال پریا نیز فعالیت داشته است. هومن نامداری این‌بار با حسین سهیلی‌زاده یعنی کارگردان سریال پریا و هنرمندانی چون لادن مستوفی، امیرحسین آرمان، محمود‌ پاک‌نیت و افسانه بایگان همکاری داشت.

با اینکه هومن نامداری را بیشتر بعنوان نوازنده می‌شناسیم، اما در حرفه‌های دیگر نیز فعال بوده است. هومن نامداری علاوه‌بر نوازنده به‌عنوان آهنگ ساز نیز در سینما و تلویزیون فعالیت داشته است. مهم‌ترین آثار هومن نامداری در حرفه‌ی آهنگ ساز، فیلم افسانه سرزمین گوهران و سریال در مسیر زاینده‌رود است.

در بیوگرافی هومن نامداری آثار مهمی وجود دارد. اگر می‌خواهید با بیوگرافی هومن نامداری و زندگی حرفه‌ای و آثار او بیشتر آشنا شوید، حتما به صفحه هر یک از آثار هومن نامداری در منظوم سر بزنید. همه ۴ اثر مهم هومن نامداری در منظوم یک پروفایل اختصاصی دارند که اطلاعات کامل معرفی آنها تهیه شده است. امتیازی که هر یک از آثار هومن نامداری در منظوم دارند، نمره و امتیازی است که مردم از یک تا ده به آنها داده‌اند. در واقع هر چقدر هومن نامداری در آثار ارزشمندتری فعالیت کرده باشد، توانسته نمره‌ی بیشتری از سوی مردم بگیرد، در نتیجه سوابق کاری و بیوگرافی هومن نامداری درخشان‌تر خواهد شد. مثلا اثری که در بیوگرافی هومن نامداری بیشترین امتیاز را از مردم گرفته است، سریال مختارنامه محسوب می‌شود و اثری که در بیوگرافی هومن نامداری کمترین امتیاز را گرفته است، سریال آسمان همیشه ابری نیست محسوب می‌شود.