واکنش آخوندی به شعار مرگ بر روحانی در راهپیمایی ۲۲ بهمن : چنانچه خلیفه‌کشی باب شود، این راه را پایانی نیست / این یک شعار ، ارتجاعی و بازگشت به استبداد است

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ وزیر سابق راه و شهرسازی به توهین به رئیس جمهور در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در اصفهان واکنش نشان داد.

وزیر سابق راه و شهرسازی در واکنش به توهین به رئیس‌جمهور در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در اصفهان نوشت: همه در برابر این اقدام که به نماد حاکمیت اراده‌ی ملی توهین می‌کند، باید بایستیم. این یک شعار ارتجاعی و بازگشت به استبداد است.

عباس آخوندی، وزیر سابق راه و شهرسازی، در کانال تلگرامی خود در واکنش به توهین به رئیس جمهور در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در اصفهان نوشت: شعار زشت مرگ بر رییس‌جمهور روحانی نشان پدیده چند دولتی است و از کنار آن نباید به‌سادگی گذشت.

وی هم چنین گفته است : چنانچه خلیفه‌کشی باب شود، این راه را پایانی نیست. به سهم خود از روحانیت محترم و تمام جریان‌های سیاسی و نمایندگان محترم مجلس ‌به‌ویژه نمایندگان اصفهان درخواست می‌کنم که این اقدام را محکوم کنند. همه در برابر این اقدام که به نماد حاکمیت اراده‌ی ملی توهین می‌کند، باید بایستیم. این یک شعار ارتجاعی و بازگشت به استبداد است.