واکنش سردار جباری به اظهارات رئیس بنیاد مستضعفان

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ سردار جباری فرمانده سپاه ولی‌امرنسبت به اظهارات پرویز فتاح در مورد اراضی تحت تصرف سپاه واکنش نشان داد ، وی در این مورد گفت : واگذاری ملک و مکان‌های مورد نیاز برای اجرای ماموریت‌های این نهاد و نیز سازمان‌های دیگر، بر اساس مصوبات شورای عالی امنیت ملی و شورای امنیت کشور صورت می‌پذیرد.

وی افزود_ملک مذکور هم در سال ۸۱ طی فرآیندی قانونی در راستای اجرای مأموریت‌های این نهاد در اختیار یگان حفاظت سپاه قرار گرفته است.


جباری ادامه داد _ پس از انتصاب آقای فتاح به ریاست بنیاد مستضعفان، در همان روز اخذ حکم مسئولیت توسط ایشان، آمادگی خود را برای واگذاری ملک جماران (که در واقع یک زمین و سوله مخروبه با کاربری پارکینگ است)، به ایشان اعلام کردم.


وی در ادامه گفتت _ به رغم پیشقدم بودن سپاه ولی امر برای واگذاری این مکان به بنیاد مستضعفان، تنها پس از چند روز از توافق و گفتگوی صورت گرفته، جناب آقای فتاح با ارسال نامه‌ای آزادسازی مکان مذکور را مطالبه کردند.

جباری تصریح کرد _ انتظار می‌رفت معاونین محترم بنیاد، آقای فتاح را از توافقات مذکور آگاه می‌ساختند.

این مقام بلندپایه نظامی تاکید کرد_ در عین حال امیدواریم بنیاد مستضعفان با اقدام عاجل برای اجرایی کردن توافقات حاصله در رفع تبعات ناشی از ابهامات و شبهات مطرح شده درباره ملک مذکور به وظیفه خود عمل کند