واکنش محمد مهاجری و مصطفی فقیهی به توییت سعید محمد در رابطه با FATF

پایگاه خبری / تحلیلی نگام_ دو فعال رسانه ای به توییت اخیر سردار سعید محمد واکنش نشان دادند.

محمد مهاجری در واکنش به توییت سعید محمد با دعوت از او برای شفاف‌سازی مسائلی درباره FATF نوشت: بارها به شوخی گفته ام اشکالی ندارد مسئولان، گاهی هم حرف حساب بشنوند!

محمد مهاجری، فعال رسانه‌ای اصولگرا نوشت:

برادرم جناب آقای سعیدمحمد فرمانده محترم قرارگاه خاتم الانبیا

متن توییت شما را در باره FATF دیدم به عنوان برادری که به لحاظ سن از شما بزرگتر است (و البته کوچک همه خادمان کشور و ملت) مشفقانه توصیه می کنم بجای آنکه تحت تاثیر بولتن‌هایی که توسط دروغبافان و با اهداف ویژه ساخته می شود و حتی عزیزی چون شما را به ورطه غلط اندیشی می اندازد، یک روز دفتر محقر حقیر را (که در کنار تحریریه قرار دارد) با حضورتان موسع کنید تا درباره اف ای تی اف نکاتی را عرض کنم و یا دفتر موسع خود را با حضور حقیر، محقر کنید تا در گفتگویی صمیمی، یا ابهامات من رفع شود، یا اشتباهات شما.

اگر شما مشرف فرمودید یک ناهار ساده هم مهمان من و اگر رخصت فرمودید و من خدمت رسیدم، یک چای بدون قند (به منظور فرار از بیماری زمینه ای!) هم غنیمت است.

اگر هم موافق نیستید کمافی السابق دعاگو خواهم بود. حیف است خدمتگزار خوبی چون شما که این روزها در فضای مجازی برای پست ریاست دولت بعدی و یا حداقل شهرداری تهران مطرح است، اطلاعاتش یکسویه باشد.

بارها به شوخی گفته ام اشکالی ندارد مسئولان، گاهی هم حرف حساب بشنوند!

عزتتان مستدام

مصطفی فقیهی : جناب سعید محمد؛ FATF چیست؟ راه‌کارتان چیست؟/از قله‌ی موهوم قاف پایین آیید!/ ⁧#ماکروفر⁩ است که ظرف چند دقیقه، «خام» را «پخته» کند و‌ در رأس کشور بنشاند؟!/ شما بُردید و دیده شدید؛ کافیست بزرگوار!

سردار سعید محمد: نباید به ⁦#FATF⁩ بپیوندیم؛ شفافیت اطلاعات مالی کشور برای بیگانگان ممنوع است

‏پی نوشت:

۱. کاش جناب ⁧#سعید_محمد⁩ به جای اشکال‌گیری، مدل تبادل مالی مورد نظر خود را شرح دهد و پاسخ دهد، اولاً FATF اساساً چیست و ثانیاً برای اداره دولت در این مورد خاص (در صورت توفیق در انتخابات)، چه تدابیر و برنامه‌هایی در سر دارد؟

۲. متاسفانه امر بر جناب ⁧#سعید_محمد⁩، مطلقاً و‌ یک‌شبه مشتبه شده ؛ کاش حضرات بیاموزند سر جای خود بنشینند و لختی از آن قله‌ی موهوم قاف پایین آیند!

‏آخر مگر ⁧#ماکروفر⁩ است که ظرف چند دقیقه، «خام» را «پخته» کند و‌ در رأس کشور بنشاند؟!

به خیالم، این تصور خام، یک‌بار کشور را #ته_دره برد و دیگر تکرار نخواهد شد!

البته قبول! قحط‌الرجال است، اما نه دیگر انقدر نایاب!

۳. اگر به دنبال مشغله‌ای چون وزارت و شهرداری هستید، تا همینجا کافیست! شما بُردید! دیده شدید و در ساختار معیوب کشور ، مبدل به یک چهره شدید!

البته با کمک صدها کانال دوستداران! هواداران! و البته یک تیم مجهز سایبری! و ساعت‌ها آنتن تلویزیون و …!

‏لطفا کافیست جناب محمد! بیش از این شوخی گرفتن جامعه، به زیان کشور است.