وقتی الناز شاکردوست، کولی‌وار به دریا زد

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ مدیر فیلمبرداری «تی تی»، در نشست خبری فیلم، از جسارت و عشق الناز شاکردوست برای بازی در این اثر سینمایی گفت. از جمله، او به صحنه‌ای اشاره کرد که این بازیگر، کولی‌وار به آب سردِ دریا زده است.


به گزارش خبرآنلاین، نشست خبری فیلم «تی تی» ساخته آیدا پناهنده، عصر یک‌شنبه در سینما رسانه‌های سی و نهمین جشنواره فیلم (برج میلاد) روی پرده رفت و پس از آن، نشست پرسش و پاسخ فیلم برگزار شد.


الناز شاکردوست، در ادامه کارهای متفاوتی که در چند سال گذشته بازی کرده است، در این فیلم آیدا پناهنده، حضور دارد. «تی تی»، در شمال کشور و در کنار دریا ساخته شده است.


در بخشی از نشست خبری فیلم «تی تی»، بهشاد محمدی، فیلمبردار این اثر سینمایی درباره عشق الناز شاکردوست به کار گفت: «ایشان واقعا با دل و جان بازی کرد. در صحنه‌ای، لازم بود که وارد دریا شویم. من منتظر تجهیزاتی بودم که در آب خیس نشوم. ولی الناز شاکردوست بدون ترس، معطلی و استرس، به تندی و با جسارت وارد دریا شد و وقتی من این جور دیدم، خجالت کشیدم و پشت سرش، کولی‌وار به آب زدم.»


او ادامه داد: «پس از چند ساعت فیلمبرداری، متوجه شدم ایشان چه فدر اذیت شده چون آب کم کم سرد و ماندن در آن طاقت فرسا شده بود. من کم‌تر بازیگری را تا حالا دیده‌ام که در کار این قدر به تصویرف نور و رنگ اهمیت بدهد.»