وقتی همه خود را مصداق «دولت جوان حزب اللهی» می دانند/ «لیسانس ردی» هم‌ سودای پاستور دارد؟!

یک نظرسنجی انتخاباتی شامل افراد تازه ورود به حوزه مدیریت از دیروز به صورت گسترده در کانال های تلگرامی که عمدتا برای پست های رپرتاژی، هزینه دریافت می‌کنند در حال بازنشر است.

شنیده شده ائتلافی میان جبرائیلی، یامین پور، محبی و عبدالملکی شکل گرفته بود که حالا به اختلاف میان جبرائیلی و یامین پور منجر شده است.

این افراد با اطمینان از عدم تایید صلاحیتشان؛ برای بالا بردن وزن خود در رسانه و مطرح کردن جایگاهشان در حد نامزد ریاست جمهوری و مصداق جوان مومن حزب اللهی و کسب حداقل کرسی وزارت در دولت بعد تلاش می‌کنند.

نکته عجیب قرار گرفتن «رائفی پور» در لیست است که گفته می‌شود «لیسانس ردی» رشته حسابداری بوده واز دیروز برای گرفتن سهم بیشتر در دولت بعد شروع به انتشار این نظرسنجی در گروه های هواداران خود کرده است.

برخی از اصولگرایان عاقل ضمن تقبیح این گونه رفتارهای بچه گانه و نگرانی از تغییر وضعیت و فضای جامعه به سمت جریان مقابل اصولگرایی معتقدند : اقدامات سخیف شبیه به نظرسنجی فوق باعث آسیب جدی به «جوانگرایی دولت جدید» می شود و توصیه طلایی رهبری مبنی بر انتقال نسلی در قالب بیانیه گام دوم را به مانند توصیه «اقتصاد مقاومتی» ابتر و بی نتیجه می کند.