پایان تدوین مستند زندگینامه حسین پناهی “کسی که هیچکس نبود”

پایگاه خبری / تحلیلی نگامکار تدوین مستند زندگینامه زنده‌یاد حسین پناهی به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محسن کیانی به پایان رسید.

محسن کیانی از پایان تدوین فیلم مستند (کسی که هیچکس نبود) زندگینامه زنده یاد حسین پناهی خبر داد و گفت: استارت فیلم مستند “کسی که هیچکس نبود” در سال ۱۳۹۵ در استان کهگیلویه و بویراحمد زده شد و مرحله نگارش و تحقیق و فیلمنامه حدود یک سال طول کشید.

کارگردان و مستندسازی کهگیلویه و بویراحمدی بیان کرد: مرحله تدوین نهایی مستند تیرماه ۱۴۰۰ به پایان رسید و خوشحالم از این که توانستم اثری از نویسنده و بازیگر مطرح استان تولید کنم که بی‌شک ماندگار خواهد شد.

وی عنوان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته قرار بود این فیلم امروز چهاردهم مرداد در سالروز وفات زنده یاد حسین پناهی با حضور هنرمندان و خبرنگاران در تهران رونمایی شود اما به دلیل شرایط کرونایی و ممنوع بودن تجمعات این برنامه لغو و به تاریخ دیگری موکول شد که طی روزهای آینده تاریخ دقیق آن مشخص خواهد شد.

کیانی با قدردانی از اهالی محترم شهر سوق و مردم خون گرم و مهمان نواز روستای دژکوه از عوامل و همکارانش در “مجموعه کسی که هیچکس نیست” تشکر کرد.

راوی، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز الناز عکاف، گوینده متن مهناز نجفی، مدیر تولیدهستی رهبر، گروه تولیددارا حسین پورخلیل عمران پور_ اسماعیل امینی، تصویربرداران_ صادق علایی_ باقر مردانی_صادق موسوی عوامل این مستند است.

تحقیق و پژوهش این مستند برای عهده محسن کیانی_ کبری راخداپور، صدابردار علی اسکندری- سجاد امیری، طراح صحنه و لباس امید موسوی، تدوین یاشار اکبرپور، منشی صحنه بهاره بشکار و مجری طرح موسسه فرهنگی و هنری ، هنرنمای دنا است.

حسین پناهی شاعر، نویسنده و بازیگر در تاریخ ۶ شهریور ۱۳۳۵ در روستای دژکوه کهگیلویه و بویراحمد به دنیا آمد و ۱۴ مرداد ۱۳۸۳ در تهران درگذشت.