پدر بریتنی اسپیرز به طور رسمی برای پایان دادن بر قیمومیت دخترش اقدام کرد

پایگاه خبری / تحلیلی نگامپدر بریتنی اسپیرز در دادگاهی در لس آنجلس برای پایان دادن به دوره قیمومیت ۱۳ ساله خود بر دخترش که باعث نظارت بر زندگی و امور مالی او شده بود، اقدام کرده است.

جیمی اسپیرز نوشت که “این حق دخترش است که دادگاه اکنون به طور جدی بررسی کند که این قیمومیت دیگر لازم نیست”. اسپیرز دو بار در دو سال اخیر به دنبال حذف این نقش پدرش بوده است.

این ستاره پاپ رابطه با پدرش را “ظالمانه” توصیف کرده و گفته تا زمانی که امور مالی و حرفه‌ای‌ او تحت نظر پدرش است حاضر نیست برنامه اجرا کند.

اقدام تازه پدر بریتنی دو ماه پس از آن صورت می‌گیرد که این ستاره موسیقی پاپ در شهادتی احساسی در دادگاه درخواستش برای لغو نقش سرپرستی پدرش را مطرح کرد.

در درخواستی که روز سه‌شنبه از سوی پدر بریتنی به دادگاه عالی لس آنجلس ارائه شد، آمده است: “رویدادهای اخیر مربوط به این سرپرستی این سوال را مطرح کرده که آیا شرایط به حدی تغییر کرده است که دیگر دلیلی برای ادامه این نظارت وجود نداشته باشد.”

“خانم اسپیرز به دادگاه گفته است که می‌خواهد کنترل زندگی خود را در دست گیرد و گفته که مایل است خود بر امور پزشکی و مالی‌اش نظارت کند. “

“همانطور که آقای اسپیرز بارها و بارها گفته است، او تنها بهترین چیز را برای دخترش می‌خواهد.”

“اگر خانم اسپیرز می‌خواهد نقش سرپرستی پدرش را لغو کند و معتقد است که می‌تواند زندگی خود را اداره کند، آقای اسپیرز معتقد است که او باید از این شانس برخوردار شود.”

اسپیرز قبلاً رفتار پدرش با او را “ظالمانه” خوانده و گفته بود که پدرش تهدید کرده است که در صورت عدم توجه به خواسته‌هایش، او را از ملاقات فرزندانش باز خواهد داشت.

در ماه ژوئیه، او به یک قاضی گفت که مایل است علیه پدر ۶۹ ساله‌اش به اتهام “سوء استفاده از نقش سرپرستی‌اش” شکایت کند.

چطور به اینجا رسید؟

ترتیبات مربوط به نقش قیمومیتی پدر بریتنی بر او در سال ۲۰۰۸ هنگامی اتخاذ شد که نگرانی‌هایی در مورد سلامت روان این خواننده مطرح شد.

بر اساس دستور دادگاه این ترتیبات به جیمی اسپیرز اجازه می‌دهد تا بر مسائل مالی دخترش و دیگر جنبه‌های زندگی او کنترل داشته باشد.

نقش سرپرستی به دو قسمت تقسیم می شود. یکی مربوط به امور مالی او و دیگری برای او به عنوان یک شخص است.

آقای اسپیرز در سال ۲۰۱۹ به دلیل مشکلات سلامتی از نقش نظارت بر مسائل شخصی دخترش کناره‌گیری کرد، اما همچنان بر ترتیبات حرفه‌ای و مالی او نظارت داشت.