پرسپولیس هنرمندان را هم خوشحال کرد

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _  جمعه شب تیم فوتبال پرسپولیس با برتری مقابل نفت مسجدسلیمان قهرمانی خود را در لیگ برتر قطعی کرد و برای چهارمین سال پیاپی بر بام فوتبال ایران ایستاد.

به گزارش خبر ورزشی ، بعد از این قهرمانی، هواداران پرسپولیس در فضای مجازی پوکر قهرمانی را به یکدیگر و البته مجموعه پرسپولیس تبریک گفتند و حسابی برای طرفداران رقیب کری خواندند. در این بین هنرمندان پرسپولیسی که البته تعدادشان هم کم نیست، حسابی سر ذوق آمدند و با گذاشتن پست یا استوری این قهرمانی را تبریک گفتند. در این گزارش واکنش تعدادی از این هنرمندان به پوکر قهرمانی سرخپوشان را می‌بینید.

بهنوش بختیاری: خوشحالم ۴ هم برای ما شد


بازیگر مطرح کشور که از هر فرصتی برای نشان دادن علاقه اش به پرسپولیس استفاده می‌کند، با گذاشتن استوری و تبریک پوکر قهرمانی به عوامل تیم گفت؛ خوشحالم ۴ هم برای ما شد و از این قهرمانی کلی لذت می‌برم. بختیاری همچنین گفت: احترام زیادی برای هواداران و مجموعه استقلال قائلم.

بهرنگ علوی: به پرسپولیس احترام بگذارید


بازیگر تلویزیون و سینمای کشور که وحشتناک فوتبالی و البته طرفدار سرسخت پرسپولیس است، بعد از پوکر قهرمانی با گذاشتن تصویر تندیس پرسپولیس نوشت: پرسپولیس یک حقیقت ۲۵۰۰ ساله است. به این تیم و تاریخش احترام بگذارید. این قهرمانی مبارک همه پرسپولیسی‌ها.

رضا صادقی: خوشحالم دوباره قهرمان شدیم


خواننده خوش‌صدای کشور که از جمله پرسپولیسی‌های دوآتیشه کشور است، حسابی از قهرمانی تیم محبوبش سر ذوق آمده بود و با گذاشتن استوری، قهرمانی تیم محبوبش را تبریک گفت و نوشت: خوشحالم که دوباره قهرمان شدیم. پوکر قهرمانی مبارک همه پرسپولیسی‌ها باشد.

محراب قاسمخانی: پوکر مبارک سرخ‌ها باشد


نویسنده مطرح کشور که به شدت فوتبالی و البته پرسپولیسی است، بعد از قهرمانی تیم محبوبش حسابی خوشحال بود و چندین پست و استوری با این مضمون در صفحه شخصی اش منتشر کرد و گفت: پوکر قهرمانی مبارک همه سرخ‌ها باشد. قاسمخانی همچنین کری ریزی برای استقلالی‌ها خواند.

احسان علیخانی: قهرمانی پرسپولیس تنها خبر خوب این روز‌ها بود


مجری محبوب تلویزیون که همواره از علاقه اش به پرسپولیس و رنگ قرمز حرف زده، جزو اولین کسانی بود که قهرمانی تیم محبوبش را تبریک گفت. علیخانی با گذاشتن عکسی از اعضای پرسپولیس ضمن تبریک به آن‌ها گفت: در این روز‌های بد که فقط خبر‌های ناراحت‌کننده می‌شنویم، قهرمانی پرسپولیس بهترین خبر بود.

پژمان بازغی: امیدوارم موفقیت‌های پرسپولیس ادامه‌دار باشد


بازیگر باسابقه کشور که این روز‌ها او را در اجرا می‌بینیم، به شدت پرسپولیسی است و در بسیاری از مواقع برای دوستان استقلالی اش کری می‌خواند. بازغی بعد از قهرمانی تیم محبوبش با گذاشتن عکسی از ۴ جام قهرمانی پشت‌سر هم نوشت: امیدوارم موفقیت‌های پرسپولیس ادامه‌دار باشد.

مهراوه شریفی‌نیا: این خوشحالی پاداش حمایت از پرسپولیس است


این بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر که علاقه ویژه‌ای به فوتبال و پرسپولیس دارد و شنیده‌ها از توانایی بالای او برای کری خواندن می‌گویند، بعد از قهرمانی تیم محبوبش با انتشار پستی ضمن تبریک پوکر قهرمانی پرسپولیس نوشت: این خوشحالی پاداش حمایت از پرسپولیس است؛ آن روز‌هایی که از ته دل فریاد می‌زدیم پرسپولیس اول شوی آخر شوی، دوستت داریم.

کامبیز دیرباز: تا ۶ نشه، بازی نشه


کامبیز دیرباز کلاً آدم جالب و خوش‌صحبتی است و به غیر از اینکه بازیگر توانایی است، اطلاعات خوبی هم در مورد فوتبال دارد. دیرباز بعد از قهرمانی تیم محبوبش پرسپولیس نوشت: قبلاً می‌گفتند تا ۳ نشه بازی نشه. حالا که ما ۴ را رد کردیم، می‌رویم برای عوض کردن ضرب‌المثل. پس تا ۶ نشه، بازی نشه.

محسن کیایی: پوکر قهرمانی خیلی چسبید


بازیگر سریال هم‌گناه که این روز‌ها حسابی مورد توجه قرار دارد و روی بورس است، علاقه بسیار زیادی به پرسپولیس دارد و روی این تیم خیلی متعصب است. محسن بعد از قهرمانی تیم مورد علاقه اش گفت: پوکر قهرمانی خیلی چسبید. دم همه بچه‌ها و اعضای کادر فنی گرم. مبارک همه پرسپولیسی‌ها باشد.