پرویز سروری : معاون اولی قالیباف و توافق او با رئیسی، برای گرم شدن بازار انتخابات مطرح شده / این سخنان را افراد غیرمعتبر بیان کرده اند / قالیباف برنامه ای به «جمنا» ارائه نکرد / عدم حضور او در «جمنا» باعث شد این ذهنیت بوجود آید که تمایلی به آمدن ندارد

نگام ، سیاسی _ هم اکنون اقای قالیباف در بین گزینه های انتخاب شده در جمنا یکی از مطرح ترین گزینه ها است، ضمن اینکه یقین دارم که همه گزینه های مورد تایید جمنا از جمله اقای قالیباف تعهد کرده اند که به ساز و کار این جبهه وفادار باشند.

سروری با رد احتمال حضور مستقل قالیباف در انتخابات گفت: وی در جهت حفظ وحدت اصولگرایان به ساز و کار جمنا وفادار است.

پرویز سروری در گفت و گو با خبرنگار سیاسی «انتخاب» با رد این خبر که احتمال دارد قالیباف به طور مستقل وارد انتخابات شود إظهار کرد: بنده با شناختی که از اقای قالیباف دارم می دانم که برای او، حفظ وحدت اصولگرایان مهمتر از نظر خودش است کمااینکه بارها نیز إعلام کرده است که برای حفظ وحدت نیروهای انقلاب هر اقدامی انجام می دهد و حتی اگر لازم باشد ایثارگری و گذشت هم خواهد کرد.

عضو شورای شهر تهران افزود: هم اکنون اقای قالیباف در بین گزینه های انتخاب شده در جمنا یکی از مطرح ترین گزینه ها است، ضمن اینکه یقین دارم که همه گزینه های مورد تایید جمنا از جمله اقای قالیباف تعهد کرده اند که به ساز و کار این جبهه وفادار باشند و به هر نتیجه ای که از جمنا به دست آید تمکین کنند بنابراین با شناختی که از اقای قالیباف دارم وی حفظ وحدت را انتخاب خواهد کرد.

سروری در مورد برخی انتقادات نسبت به نتایج رای گیری جمنا تصریح کرد: لابی وجود نداشت، ضمن اینکه اقای قالیباف در روز برگزاری انتخابات جمنا حضور پیدا نکرد و در عمل برنامه ای هم ارائه نکرد. به تعبیری شاید این ذهنیت برای برخی افراد حاضر در نشست مجمع عمومی إیجاد شد که اقای قالیباف تمایلی به آمدن ندارد.

وی در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر دیدار قالیباف و رئیسی توافق بر روی معاون اولی قالیباف گفت: این گمانه هایی است که برخی رسانه ها برای گرم کردن بازار انتخابات مطرح می کنند و فکر نمی کنم که صحت داشته باشد اما باز هم باید از خود اقای قالیباف سوْال کنید چراکه بنده به طور کامل در جریان برنامه های وی نیستم با این حال تا جاییکه بنده اطلاع دارم این موضوع گمانه زنی بوده که از سوی أفراد غیر معتبر مطرح شده است و پایه و أساسی ندارد.