پوتین و زنگنه دیدار می کنند

 

 

نگام،اقتصادی_«دیمیتری پسکوف» سخنگوی رئیس جمهوری روسیه روز سه شنبه به خبرنگاران گفت که این دیدار در حاشیه همایش بین المللی هفته انرژی روسیه -۲۰۱۸ که از فردا (چهارشنبه) در مسکو آغاز می‌شود؛ انجام خواهد شد.

سخنگوی رییس جمهوری روسیه از دیدار آتی «ولادیمیر پوتین» رییس جمهوری روسیه با «بیژن زنگنه» وزیر نفت ایران خبر داد.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری تاس، «دیمیتری پسکوف» سخنگوی رئیس جمهوری روسیه روز سه شنبه به خبرنگاران گفت که این دیدار در حاشیه همایش بین المللی هفته انرژی روسیه -۲۰۱۸ که از (چهارشنبه) در مسکو آغاز می‌شود؛ انجام خواهد شد.

وی همچنین به برنامه دیدار کوتاه پوتین با خالد الفالح وزیر انرژی عربستان سعودی در حاشیه این همایش که دو روز ادامه خواهد یافت؛ اشاره کرد.

سخنگوی رئیس جمهوری روسیه در همین حال خاطرنشان کرد که دیدار‌های جداگانه پوتین با شرکت کنندگان این همایش در برنامه کاری وی گنجانده نشده است.

وی افزود: رئیس جمهوری روسیه در نشست پانل همایش بین المللی هفته انرژی روسیه با شرکت کنندگان در این همایش درخصوص موضوعات مربوط به کارایی بالای انرژی و توسعه بخش‌های انرژی گفت: وگو خواهد کرد.

انتظار می‌رود در هفته انرژی روسیه-۲۰۱۸ در مسکو، ‘امانوئل ایبه کاچیک’ وزیر نفت نیجریه و ‘مصطفی سنال’ رئیس هیات مدیره شرکت نفت لیبی شرکت کنند.

در این نشست، ‘محمد بارکیندو’ دبیر کل اوپک نیز شرکت خواهد کرد.