پورمحمدی همچنان بدنبال حمایت از علی لاریجانی! / وضعیت به نفع لاریجانی تغییر می‌کند؟

شنیده ها

مصطفی پورمحمدی گفته است جامعه روحانیت مبارز احتمالا از علی لاریجانی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت خواهد کرد.

گرچه هنوز جامعه روحانیت مبارز هیچ بیانیه ای در خصوص انتخابات صادر نکرده است به نظر می رسد پورمحمدی که علاقه وافری به علی لاریجانی دارد و پیشتر ارادتش را به لاریجانی ثابت کرده است به دنبال جذب رای برای علی لاریجانی از این طریق است.

پیشتر گفته شده بود پورمحمدی و ابوترابی فرد دنبال تشکیل ستاد برای علی لاریجانی هستند. اما در شورای وحدت اصولگرایان چنین نظری وجود ندارد و برخی اعضا تهدید کرده اند در صورت حمایت از نامزدی علی لاریجانی از آن خارج خواهند شد.

وضعیت به نفع لاریجانی تغییر می‌کند؟

هیچ خبر رسمی و قطعی درباه علی لاریجانی و تصمیم انتخاباتی او نیست، اما شنیده حاکی از آن است که او خیلی جدی مشغول رصد اوضاع و از قضا کاملا راضی و امیدوار است.

گفته ‌می‌شد که او قصد رقابت با محمدجواد ظریف از سوی اصلا‌ح طلبان و سیدابراهیم رئیسی از سوی اصولگرایان را ندارد. اکنون اما ظریف کاملا به حاشیه رفته و به نظر می‌رسد که اراده رئیس قوه قضاییه نیز بر عدم کاندیداتوری باشد.

بر این اساس است که لاریجانی فضای سیاسی و انتخاباتی کشور را مهیا می‌بیند. حامیانش کاملا فعال هستند و حتی پیش‌تر در یک گفت‌وگوی کلاپ هاوسی از فعال و آماده بودن ستادهای انتخاباتی او گفته بودند.